Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Előfordult már hogy valami...

Előfordult már hogy valami baj érte a kamasz gyereketeket, mert felelőtlen volt?

Figyelt kérdés
Mi történt?
2018. máj. 12. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Olyan sztori ér, amit én követtem el kamaszként?

Ki akartam szökni bulizni, de olyan csodásan sikerült, hogy eltört a bokám.

Slusszpoén: az ajtó nyitva volt, kiosonhattam volna úgy, hogy sosem bukom le, de az ablakom alatt volt a pinceablak, ahol anyu épp motyolt, és pont látta a zuhanásom.

A büntetés nagyját megcsináltam magamnak, szóval eléggé kiröhögtek, fél nyáron gipszben voltam, a másik felében meg szobafogság...

17 éves voltam.

2018. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen 3x loptak al a bringajat mert felelotlen szeleburdi agytalan volt.

Gyalogolt egy par hetig megsem tanult belole

2018. máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez mindenkivel elofordul kamasz korban, kivetel nelkul. Nekem ne mondja senki hogy o nem csinalt hulyesegeket.
2018. máj. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Pont arról szól a kamaszkor, hogy az ember nagy bajba keveredik, mert már felnőtt vágyai vannak, de még gyerek mentalitása. Ezek a tanulóévek :)
2018. máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
4: szerencsére nem kötelező nagy bajba keveredni.
2018. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, a kamaszkor pont NEM erről kéne szóljon, mert a lázadózo hülyegyerek miatt is a szülők! szívnak!


Kérdező: igen, lopott, mert az "milyen vagány bátor dolog", persze elkapták és járhattunk vele a rendőrségre, meg a bíróságra.

A pénzt természetesen a diákmunkájából majd visszaadja nekünk - ha már ilyen hülye volt, ugrott a nyári szünete egy része.


Nem tudom, nekem kamaszként eszembe nem jutott lopdosni, meg elszökni, vagy bármi hasonló.

2018. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Elutaztam es a fiamra biztam a csalad kutyajat. A kutya harapos. Kertem minden setakor tegyen ra szajkosarat es ne vegye le rola. Erre a fiam elvitte setalni es vagy nem ks volt rajta szajkosar vagy levette seta kozben. A kutya megtamadott egy kulfoldit es kiszakitotta a ruhajat. Szerencsere mas baja nem lett. A fiamat hazaig kiserte, majdnem bement vele a lakasba es vegul a rendorsegre is berancigalta.

A ruhaert tobb tizezret vegul a szomszed kifizetett.

A fiam volt felelotlen, tudta miert kertem a szajkosaras setaltatast es hogy milyen a kutya. Ennek ellenere azonban neki allt foljebb es engem hibaztatott a tortentek miatt.

Ez az o felelotlensege volt, es rosszabbul is vegzodhetett volna (pl. elverik, a kutyat megeverik, bemennek a lakasba es elvisznek valamit stb.), de o ezt abszolut nem erezte.

2018. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem még nincs gyerekem, de saját sztorim van.


Még 16 voltam és radikális dolgaim voltak az állatvédelemmel kapcsolatban. Elloptam egy kutyát egy udvarból, mert úgy gondoltam nem a legjobban tartják (nem éhezett, nem is verték, de sokszor láncon volt). Hiába hazudtam azt, hogy találtam a szüleim megismerték a kutyát és vissza kellett vinni a gazdájának. Komoly következménye nem lett, csak szobafogság, a kutya gazdája elintézte annyival, hogy kamaszok. (Egyébként ezek után kevesebbet láttam láncon).

2018. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Ahol harapós kutyát tartanak ott a szülő a legfelelőtlenebb.
2018. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Én eléggé bajos kolyok voltam,de soha nem loptam.Tudjatok,rossz tarsasag rossz dolgok.Mielott elkezdodne a lepontozasom es a 'hulye kolykozes' leirom,hogy a gyerek soha nem hibás.A gyerek nem is lehet hibas,mivel gyerek.Nem tud megfeleloen gondolkodni.

A szulo a hibas.

2018. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!