Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyamatos darálást mivel...

Folyamatos darálást mivel lehet elviselhetőve tenni?

Figyelt kérdés
Anya imádja az akaratát másra ordítani. Sosem hagyja békén a családtagokat, mindig csak darál, reggeltől estig csak mondja es mondja, hogy csináld ezt csináld azt, ne dögöljél, ne pihenj. Menj keresd meg a tételsort, vagy menj füvetnyírni. Nem érti meg, hogyha naponta 100szor mond el valamit akkor azt annál inkább senki sem akarja megcsinálni... Apa sem bírja már. Ha meglátja őt anya, egyből feladatokkal látja el, utasítgatja, pedig még fel sem kelt.... Oké, anyán kívül mindenki lusta mint a dög, és kb egész nap fekszünk, ha tehetjük, de ennek nem ez a megoldása, hogy jobban elvegyük az élettől az ember kedvét. Sőt én még depressziós is vagyok, amit így nem fogok tudni leküzdeni. Szóval, hogyan tűrjül el a folytonos darálást?

2018. máj. 13. 11:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Ne várjátok el, hogy ő lásson el titeket, legyetek önellátók. Ennyi. Aki nem akar ebédet főzni, ne egyen. Aki nem akar mosni, ne vegyen fel ruhát. Anyukátok csak fáradt, hogy mindig rólatok gondoskodik helyettetek, és valamiért nem tudja abbahagyni, mert fél, hogy mi lesz veletek akkor.
2018. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

kiegyezést kell kötni mint anno ausztria és magyarország a kiegyezés utáni időszak volt magyarország egyik legfejlettebb korszaka( az más kérdés hogy ez vezetett Trianonhoz, de ez most nem tartozik ide)

megbeszélitek h ő nem fog vegzálni ti pedig egy kicsit dolgozni fogtok utána lehet lustálkodni tovább

2018. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Nem anyukád a gáz, hanem hogy százszor el kell neki valamit mondani, hogy ne egyedül kelljen megcsinálnia mindent. A depresszió ellen meg kiváló hogy felemeled a segged, és csinálsz valamit anyukád kihasználása helyett. Neki kellne ideírni, neki van oka panaszkodni, hogy egy rakás lusta dög kiszolgáltatja magát vele, meg hülyének nézi.


És hogy hogy tűrd el? Ne nézd cselédnek, ne adj okot rá hogy ennyire kilegyen idegileg. Magyarán. kezd emberszámba venni, ne csicskának, és gondolj bele neki milyen. Nem is tudom mit képzel, hogy mer zavarni titeket a seggvakarásban? Remélem érzed az iróniát, és egyszer magadfajták szakadnak a nyakadba, akik téged néznek annyira szarba mint ti anyukádat...

2018. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell eltűrni, nem kell lusta dögnek lenni és elvárni, hogy mindent ő csináljon meg, fel kell emelni a seggeteket és csinálni valamit önként, akkor nem fog "darálni".
2018. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

Azt a pofátlan életbe! Szóval anyád "darál" egész nap és titeket ez zavar?

Gondolom őt meg az zavarja, hogy fekszenek a fszverők egész nap (igen, ti) és semmit nem csináltok.

Én a helyében otthagynálak titeket, lássátok el magatokat aztán jónapot.

Aztán te mitől vagy depis te kis szerencsétlen hülye? Fényesre van nyalva a valagad az a gond, ugye? Két jó nagy pofon kéne nektek meg némi önálló élet.

2018. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy majdnem anya csinál mindent, egyedül tart el 3-unkat, mindent ő csinál itthon, ő dolgozik egyedül és még főiskolá n is tanul mellette, érthető hogy ideges. De egyszerűen mi lusták vagyunk, semmire nem vagyunk képesek magunktól. De nem az a megoldás, hogy elvegye az életkedvünket is, mert már annyira mélydepresszióba vagyunk, hogy délután előtt nem tudunk felkelni és este 7-ig csak fekszünk, majd utána max számítógépezünk. Meg most érettségiztem le, tehát végre szeretnék picit pihenni....
2018. máj. 13. 12:02
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Apátok sem dolgozik? Szegény anyátok...
2018. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nyugdíjas apa. Előtte mondjuk 7 évig nem dolgozott. De előtte meg ő tartotta el anyát, akkoriban milliós keresete volt előtte. Csak mindet elköltötték együtt amerikai utazásokra és nem raktak félre. Így milliós havik után mostmár minimálbérből élünk+ egy nyugdíjból.
2018. máj. 13. 12:08
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
Szegény anyukádnak egy dologgal tudnál segíteni. MEgkeresed az ásd el magad felszerelésed, és használod a mihaszna apáddal együtt.
2018. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ássuk el magunkat. Oké itthon tényleg annyira lusta vagyok, hogy zuhanyozni is csak hetente egyszer megyek el de iskolában kiválóan teljesítettem sőt cél az egyetem. Tehát alapjáraton egy okos sikeres ember rejlik bennem csak most lusta vagyok mozogni.
2018. máj. 13. 12:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!