Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi van akkor, ha én stewardess...

Mi van akkor, ha én stewardess szeretnék lenni, de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés

Mondjuk még fel sem vettek. Egyetemre járok 3 éve, de 2 év csúszás lesz. Részben mert sokat voltam beteg, részben az itthoni gondok miatt.

16 évesen ott akarták velem hagyatni a gimnáziumot és kicsináltak. Utána meg beirattak ide.

Én el akarok menni és ez érdekel is, oké nem álom meló, de 3-4 év múlva lenne pénzem l, addig meg élvezném ezt.


2018. máj. 16. 20:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Viszont itthon hallani sem akarnak róla, meghogy biztos prosti leszek, illetve kitagadnak.

Valamint meg ilyeneket mondanak, hogy megbolondultam.


Teljesen igaz. A főiskola onnan jött nekik, hogy a kicsinálás ellenére jelesre érettségiztem és lehetett dicsekedni. Viszont 16 évesen meg azért akarták otthagyatni, mert 4,5 lettem, rontottam és csak egyeseket kaptam matek faktból. Novemberben ott akarták hagyatni, hogy legyek magántanuló és átvisznek máshova.

2018. máj. 16. 20:13
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Mi van,felnőttek járnak egyetemre,ott nem a szülő visz ide oda ,át. Uram Jézus milyen család vagytok,h semmi döntési jogod a jövöd felöl.Persze h menekülnél,bármit elvallálva.. Van stewardess rokonom,tudna mesélni,nem egy álom melo.
2018. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Már megint egy életképtelen felnőtt... Ez is kamu?
2018. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egy álom meló, de lenne szállás és pár év alatt annyi pénz, hogy lakás t vehessek valahol messze.

Nagyon nem oké ez az egész. Egy pszichopata elmebeteg az apám, de anyám se különb. Börtönben vagy diliházban lenne a helye, ehelyett anyám helyesli.

2018. máj. 16. 20:35
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Hát... laktam átmenetileg stewardessekkel. Nem hogy nem álommeló, hanem kifejezetten trágya. Tudok mondani konkrét fizetést Németországban (Ryanair), ami egy katasztrófa.


Sokkal jobb lenne elmenned az egyetemre. Ott is lehet bulizni viszont lenne cserébe 3 év múlva egy diplomád. Utána még mindig csinálhasz bármit, de nagyon lecsökken az esélyed a diploma megszerzésére ha túl sokat hagysz ki a középiskola és a fősuli között.

2018. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Akinek rossz otthon az elmegy dolgozni és elköltözik,barátnőmet bántalmazták 18 évesen eljött,nem h ott maradjon az egyetem alat,,,
2018. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
A stewardes rokonomat meg többször is molesztálták,utasok,kollégák,többek közt ezért hagyta ott..
2018. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

5-ös most is járok egyetemre, nemhogy bulizni nem tudok, de ez egy rémálom.

Én az Emiratesre gondoltam, 700.000 forint minimum, pár év alatt egy lakás ára. A wizzair és a ryanair ratyi, ezt is első kézből tudom. Rengeteg stewardessel beszélgetek neten és kaptam könyveket is a fél készüléshez.


Apámon nincs mit szépíten, ő egy pszichopata állat és beadj, hogy mimdem az én hibám, azért jön nekem.


Pont ugyanaz van, mint a Jóban rosszban Valijának a férje, csak nekem az apám. Pomt azt nézem.

2018. máj. 16. 20:50
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Jo hagyjuk,ha neked meg feljelented,nane,rendőrség.. Tévéből gyártasz esti kamut?
2018. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

NANe, meg telefonos lelkisegély, képzeld hívtam öket...

Nem, nem a tévéből készítek kamut, hanem az én esetem is ilyen.

Illetve az aki pofázik, hogy 18 évesen lelép, hogyan, ha még javában gimibe jártam.

2018. máj. 16. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!