Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem kell bocsánatot kérnem?

Nekem kell bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés
Anyukámmal összevesztem. Nem engedte hogy ott aludjak barátnőmnél ezért barátnőm anyukája felhivta az én anyukámat de nem nagyon akarta felvenni ezért mondtam neki hogy ez kicsit bunkóság ha veszik a fáradtságot hogy felhívják akkor vegye fel mert úgy illik. Végül felvette de barátnőm anyukájának is azt mondta hogy nem aludhatok ott. Kicsit szomorú voltam emiatt de elfogadtam nehezen. Aztán mivel születésnapot ünnepeltünk volna, ezért barátnőm mindent eltervezett. (buli, torta stb gondolom) és ez csak mégjobban fájt és felidegesítettem magam miatta mert lelkiismeretfurdalásom is volt így ez mégjobban rá tett egy lapáttal. Becsaptam a szobám ajtaját és azóta nem nagyon beszelünk anyummal. Tegnap elakartam menni valahova de nem engedett és most szobafogságot kaptam. Szerintetek?

2018. máj. 20. 09:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Semmi esetre sem kell bocsánatot kérned, fog ő még jönni a te utcádba. Várd ki, amíg majd ő "kér bocsánatot", nem szavakkal, de tettekkel, mert ő se fogja bírni elviselni ezt a mosolyszünetet. Ne alázkodj meg. Dühös voltál és jogosan. Szabad annak lenni, itt ő tett neked keresztbe és még több más embernek is. Volt valami indoklása, amiért nem engedett el?
2018. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Azért nem szabad haragudni a szülőre, mert próbál nevelni
2018. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Milyen nevelés az, hogy nem engedi el a barátnőjéhez?
2018. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nos igazából busszal kellett volna mennem hozzá mivel barátnőm elköltözött nem régen. Megbeszéltem barátnőmmel hogy felszállok a buszra és az a busz vitt volna hozzá és ő pedig várt volna engem a buszmegállóban. Ezt anyukámnak is mondtam de nem engedett el igy sem. Tudta hogy vettem barátnőmnek ajándékot hiszen ott volt velem mikor megvettem
2018. máj. 20. 09:28
 5/22 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk az én gyerekem tisztában van vele, hogy ha nemet mondok, akkor az nemet jelent, akárki is hív fel, hogy nem e lehetne mégis. Nem. Akkor meg pláne nem.

Szerintem nyilván meg volt az oka rá, hogy nemet mondjon.

2018. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%

Hany éves vagy?


Amúgy meg azt sem értem, minek kellene ott aludni

2018. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2018. máj. 20. 09:32
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Azért kéne ott aludni, te lelki sivár 67%-os, mert 2 barátnő egy ilyen alkalommal jól érzi magát. Csak sajnálni tudom a gyerekedet.
2018. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18%

Milyen távolságra lakik a barátnőd?


Nálatok amúgy nem szokás előre ezeket a dolgokat megbeszelni ? Pl figyelj anyu, a Katinak jövő héten szombaton lesz a születésnapi bulija és szeretne ha ott aludnek.

Azt meg ne egy kis 15 éves csitri mondja már meg, higy az anyának fel kell e vennie a telefont vagy sem, pláne ne bunkózza le

2018. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%
Volt valami oka arra, hogy nem engedett el? Esetleg úgy nem lehetett volna, hogy délelőtt elindulsz és edtére hazaérsz? Amíg 15 voltam engem sem engedett anyám ott aludni sehol és szerintem teljesen jogosan. A telefont nem felvenni tényleg bunkóság lett volna, ha már egyszer nekik jelentett annyit, hogy felhívják.
2018. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!