Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem rá a szüleimet,...

Hogy beszéljem rá a szüleimet, hogy elmenjünk a Szegedi Vadasparkba? Már régóta elszeretnék menni de ha mondom nekik azt mondják majd egyszer, most nincs pénz. (közben van de már nagyon régóta ezt mondják)

Figyelt kérdés
😑😥😫😴😒😓😢😟😧😭😦😬

#Szeged #állatkert #PUMA #vadaspark #penzehesseg #van pénz #olyanok mint dagover bácsi xD
2018. máj. 21. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg nem tudod valamilyen jeles alkalomból ezt kérni tőlük, ajándék helyett?
2018. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára gyereknap.
2018. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudod hogy van pénz? Kérd tőlük valami alkalomra ajándék helyett, én is ezt javaslom.
2018. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Menj el egy barátnőddel. Egyébként nem Dagover, hanem Dagobert bácsi... Ha már a kulcsszavakat nézzük.
2018. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok...
2018. máj. 21. 16:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Szülinapom már rég elmúlt,gyereknapra meg bisztos nem visznek el+semelyik barátommal sem engednek el egyedül és amúgysem adnak pénzt na meg 238 km ide Ezeged
2018. máj. 21. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa hát akkor itt a bibi, hogy messze van. Akkor viszont érdemes arra terelni a szót, ha nyaralni mentek menjetek Szeged környékére.
2018. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na rátudtam őket beszélni,hogy a Pécsi ÁLlatkertbe menjünk! 😀(ott is van puma)Köszi mindenki ment a zöld pacsi! 😁😉
2018. máj. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!