Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérjem vissza a számítógé...

Hogy kérjem vissza a számítógépem apától?

Figyelt kérdés
Apa elvette a számítógépem a mai napra mert mocskosan hagytam magam mögött a wc-t, pedig nem is direkt... Egyszerűen nem bírom ki számítógép nélkül, nincs mit csinálnom otthon egyszerűen, tv-zni utálok, telefonon meg youtube megy max el az is elég unalmas egy idő után. Csak dobálom magam meg szenvedek itthon ha nincs gépem és apa nem érti meg hogy ez nem jó egyáltalán. Tanulni nem tudom magam rávenni még. Valami ötletek, mivel kérjem vissza? (Már megígértem neki hogy kitisztítom a wc-t, de ez nem volt neki elég) 18/f

2018. máj. 22. 17:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Olvass.
2018. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Fúj xd azt soha.
2018. máj. 22. 17:59
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Omg
2018. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
89%
Fater, add vissza! Valahogy így. Ne legyél csicska gyász.
2018. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%

az ember (ha kicsit is igényes) minimum lehuzza meg lekeféli maga után a wc-t

van nállad telefon és unatkozol?? youtube on van egy csomó film...

és mért nem tudsz tamulni?? le ülsz a s***edre és bele jössz egy idő után

nem hisztizni kéne mint egy fürdős k**va...

ezt az egy r**adt napot nem kibirod??

menj sétálj egyet, segíts otthon valamit, tanulj, olvass bármi...

gép nélkül nem áll meg a világ...

én se adnám vissza, főleg ha látnám hogy egy ekkora élettelen fac a fiam...

2018. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
De elfelejtettem lekefélni, véletlen volt. És nem, nem könnyű leülni tanulni, van még 1 hónap a vizsgámig, addig értelmetlen ilyenkor tanulni még. Sajnos nálam otthon megáll gép nélkül az élet.
2018. máj. 22. 18:10
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
Pedig kapd össze magad, és tanulj. Durván függő lehetsz, nem árt ha kicsit távol vagy a géptől-
2018. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%
kezeltesd magad! elég durván függő vagy!
2018. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%
És nem "még" hanem csak egy hónapod van . Az baromi kevés idő, főleg ha eddig gépen lógtál tanulás helyett.
2018. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Napi max 10 órát játszom, nem vagyok függő, nem szoktam egész nap játszani, csak ha nincs dolgom aznap. Reggel bekapcsolom 11 körül és hajnali 1-ig megy, akkor kapcsolom ki, de nem lógok rajta 10-nél többet.
2018. máj. 22. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!