Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történt a férjemmel,...

Mi történt a férjemmel, támogassam?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves fiunk, férjemnek van egy 7éves fia. Most azt mondta nekem ő apasági tesztet akar, mert a sok félrelépés miatt hagyta ott a gyermeke anyát amikor a kicsi egy éves volt, meg ő azt érzi le van húzzva csak, a gyerek se belsőleg se külsőleg nem hasonlít rá. Mondtam neki ez semmit nem jelent. Mi leget vele? Konkrét indoknak csak ezt a hasonlóságot mondta. Támogassam vagy ne?

2018. máj. 27. 11:06
1 2 3 4 5
 1/44 mantis religiosa ***** válasza:
93%
Csináltassátok meg! Ha már a fejébe vette, úgysem fog tágítani, és legalább nem kell ezt hallgatnod egész hátralevő életedben.
2018. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
69%
Milyen a kapcsolata a gyerekkel? Ha 7 évig nevelte, szerette, törődött vele és most csak így egyik pillanatról a másikra képes lenne megtagadni, akkor óriásit csalódnék benne. Ha meg eddig is leszarta, most meg ürügyet keres hogy fizetni se kelljen, akkor ne csodálkozz, nyilván tudod hogy milyen embernek szültél.
2018. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
67%
Csináltasson. De azt vegye figyelembe, hogy ha ő az apa, a gyerek meg az anyja az életben nem bocsátja meg neki, higy kételkedett
2018. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
25%
Az 1 éves gyerek nem hasonlít rá belsőleg? :D
2018. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
A 7 évestől beszél, Wizard. De így haladva a következő lépés az 1 éves tesztelése lesz
2018. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%
ez, hogy nem hasonlít rá, egy oltári nagy baromság :D én pl. anyámmal vagyok ég és föld, külsőre, belsőre is, de sose gondoltam, hogy nem ő szült. a testvéreim meg apára nem hasonlítanak igazán, anyára jobban..jujj, akkor lehet, hogy a postástól vannak?:D (még jó, hogy apa régen postás volt, így ez a poén mindig üt.)
2018. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy a nagyobb fiú miatt akar tesztet. Azt bukta. 1 éves koráig kellett volna kérnie.
2018. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom miről beszélsz, Wizard. Nincs időkorlát dns tesztre
2018. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy szerintem joga van az apának ahhoz, hogy tudja, az övé. Miért ne kételkedjetne? Főleg, hogy már együtt sincsenek. Ha az anya megharagudik, akkor ott gondok vannak.

Ha megtudja a pali, hogy az ő fia, már egyáltalán nem vonhatja meg a gyerektartást se és nem fog kételkedni. Kölcsönösen jó ez mindkét félnek. Szerintem kételkedni nem gond, de számoljunk a felelőséggel, ami azzal jár egy életre. És itt nem arra gondolok, hogy az anya bedurcizik.

23N

2018. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
61%
Jó ötlet, hogy közöld vele, akkor már teszteltesse le mind a kettőt. Nem nagy ügy, a jeligés, anonim teszt megfizethető áron van. Ha pedig netán kiderülne, hogy a 7 éves tényleg nem az övé, biztosra mehet a perben, nem kis költség, ha csak gyanúra beleugrik és elbukja. Ha jól értem, az a fő cél, hogy ne kelljen fizetnie a 7 éves után.
2018. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!