Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám feltöri a facebook...

Az apám feltöri a facebook jelszavam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a kapcsolatom mindkét szülőmmel, és emiatt (legalábbis azt hiszem, emiatt) az apám folyamatosan feltöri a Facebookos jelszavam, aztán elolvassa a privát üzeneteim. Mit tehetek? Már nagyon zavar, hogy semmiről nem beszélhetek másokkal nyugodtan, mert tudom hogy a retardált apám jog nélkül elolvas mindent. Egyszer a barátnőmnek írt az én Facebookomról, miután elmeséltem neki, hogy az apám megvert(a barátnőmnek persze tagadta..) Kérlek segítsetek minél hamarabb! Köszönöm!

2018. máj. 29. 00:44
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
95%
Csinálj normális jelszot,törölj ki mindent,előzményt stb,gépre telora jelszo stb,v ne használd. Egyáltalán hány éves vagy?
2018. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy szavas jelszót használj, legyen akkor egy egész mondat, kisbetű nagybetű szám írásjel minden mehet. Nekem is ilyen van, nem is aggódok hogy valaki feltöri.😁
2018. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj magadnak egy másik fiókot, azon keresztül egy új facebookot. A régire írj néha valamit, a másikat meg használd amire szeretnéd.
2018. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm, a többinek meg: miért is ítélkeznek/okoskodnak, amikor a háttérről szinte semmit sem tudnak, csak egy kis töredéket, amit az előbb elmondtam?:)
2018. máj. 29. 01:05
 5/50 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: 19, bár nem tudom, hogy a korom hogyan kapcsolódik ehhez. Esetleg ha kiskorú lennék még, megérteném hogy egy szülő aggódik a gyerekéért. (Akkor sem tartanám helyesnek ezt..)
2018. máj. 29. 01:13
 6/50 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom lementetted a jelszavad a gépedre és úgy betud lépni. Ha más nem, és ért a gépekhez, akkor meg KEYLOGGER még esetleg, amit használhat.
2018. máj. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy feltöri. Ott akkor te vagy a biztonsági rés. Jó hosszú legyen, taralmazzon kis- és nagybetűt, írásjelet, különleges karaktert, ékezetes betűket. Ne mentsd le a jelszót sehova, tartsd észben. Ne mentsd a böngészőbe/alkalmazásba a jelszót/felhasználónevet azaz a bejelentkezést. Ha elmenti az email címet a böngésző, akár azt is törölheted ahogy az indexképet is, amire ráklikkelve pc-n csak jelszót kér a facebook. Ha nagyon biztosra akarsz menni, mindig privát böngészést használj ha facebook-ozol. Telón vagy használd a beépített applocker-t, ha van ilyen hogyha nem akarsz kilépni messengerből, vagy szedj le egy applockert amihez szintén nagyon erős jelszót használsz, ami akár lehet a face jelszó is, vagy más is az általam leírt feltételek betartásával létrehozva. Ne használj semmilyen bejelentkezést segítő funkciót. Használj kétlépcsős hitelesítést bejelentkezéshez. Felteszem apád csak az internet egy átlagos felhasználója és nem ért a "hekkeléshez" :D Ebben az esetben az említett megoldások számodra 100%-os védelmet fognak biztosítani az ő pofátlanságai ellen.
2018. máj. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
17%
Ha ilyen öreg vagy, költözz el, szerintem nem fogsz hiányozni onnan, ahol retardáltnak nevezed az eltartódat.
2018. máj. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
71%

Apad nem tori fel a jelszavad, hanem nem jelentkezel ki vagy mentve van a jelszavad. Vagy ujat ker, es a gmail fiokodbol nem lepsz ki vagy mentve.....


Ennyi esszel hogy lehetsz?

Cserelj jelszot gmail-en es facebookon, utana meg ne mentsd le es mindig lepj ki.

2018. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

9. válaszolónak köszönöm, megpróbálok még bonyolultabb jelszavakat majd, és megfogadom a tanácsokat! :D

10. válaszolónak, egyetemista vagyok, nem élek velük.

2018. máj. 29. 01:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!