Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom miért utasítja el az...

A lányom miért utasítja el az apját?

Figyelt kérdés

Sosem megy oda hozzá, nem engedi, hogy megpuszilja, játszani nem játszhat vele, mert vagy elküldi vagy elmegy onnan, csak én játszhatok vele, az apja becsatlakozhat, de kettesben nem akar vele játszani. A fürdetésnél, evésnél, oviba kísérésnél volt már hiszti, de ha el van magyarázva, hogy anya elfoglalt/fáradt/beteg, akkor megy az apjával. A meseolvasást nem engedi neki, először értem kiabál, ha én nem megyek, akkor nem is kell neki a mese, hanem nézegeti a könyvben a képeket. De sétálni, játszótérre nem hajlandó menni vele, max ha én kérem, hogy anyunak dolga van, menjél el apával. Ha elmegy vele, nem beszél hozzá, játszótéren nem játszik vele.


Nem féltékeny kettőnkre, nem küldi ki az apját, nem sajátít ki ember, és az apját is "tolerálja", ha hárman vagyunk, de kettesben nem szeret vele lenni - rosszabbik esetben hiszti, jobbik esetben csak levegőnek nézi.


2018. máj. 29. 11:33
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
38%
Lehet meredek lesz elsőre de elképzelhető hogy az apja szexuálisan zaklatta és azért nem akarja. Nem biztos de benne lehet a pakliban.
2018. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is az jutott eszembe, amit az első írt. Ne vesd el ezt a lehetőséget csak azért, mert te szereted és nem nézed ki belőle. Néha azok képesek ilyenre, akikrőo nem is feltételeznéd.
2018. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Off, de most jut eszembe: én gyerekként meg nagyon apás voltam, anyát "nem szerettem": nem, nem Elektra-komplexusom volt, hanem, így utólag látva, minden házimunkát egyedül az anyám látott el, apa meg csak hazajött jókedvűen, ki volt szolgálva, és a nevelésből csak a játék maradt meg neki. Szóval volt egy túlhajszolt, ideges, valószínűleg depressziós anyám és egy kiszolgált, jófej apám, aki sosem fegyelmezett - még jó, hogy apámat szerettem jobban. Aztán kamaszként, amikor kezdtem rájönni, hogy anya nem gonosz, csak minden rámaradt, más szemmel kezdtem nézni apámra, és teljesen az anyámhoz pártoltam.
2018. máj. 29. 11:39
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg csak simán nagyon anyás. Te vagy mindig vele. Túlságosan anyás lett.
2018. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem mutatja a "tipikus anyás esetet": a kislányok általában az apjukhoz ragaszkodnak jobban, a fiúk az apjukhoz.


De az a baj, hogy nem lehet belekötni, amit csinál: néha hisztizik, olyankor rá lehet szólni, de az ellen nem lehet mit tenni, hogy nem vesz tudomást az apjáról.

2018. máj. 29. 11:43
 6/24 anonim ***** válasza:
9%

Azért én utána néznék. Sose lehet tudni, és egy életre tönkremehet egy gyerek ettől.

Engem speciel a hideg ráz, ha meglátok egy kislányt az apjával kettesben, vagy bármilyen idősebb férfival, és el nem tudom képzelni, hogy lányom szülessen és az apjára bízzam. Hiába szeretem a párom, ez nem ellene van, csak félnék.

2018. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

6-s neked jobb ha egyáltalán nem születik gyereked, vagy kezeltessed magadat.

Elképzeled, hogy a férjed gyerekeket molesztál, de téged attól még szerethet? Vagy most ezt nem értem? Ha a gyerekemet nem engedném vele kettesbe akkor én magam sem szeretnék vele kettesben lenni, de még a közelébe sem...

2018. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

ùgy érzem egy kicsi gyerekröl beszélsz.

Nálunk ez kb 2-3 éves korban volt mindegyik lányomnál. De én határozott voltam, és mondtam, hogy NEM most apával mész és késsz.

A nagyobbik most 7 éves és iszonyat apás. Velem már sehova nem akar menni, ha apa ott van, a vidámparkban csak apa mellé ül...

A kicsi is imádja az apját, de ö kihasználja, hogy anya szabad ha a nagy apát válassza.


Nekem igazán nagyon fura, hogy itt anyukáknak az jut erröl a szituról eszébe, hogy a férfi molasztálja a gyereket. Lehet, hogy nálatok otthon ez van? De akkor miért nem tesztek ellene valamit?

2018. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, 6-os, de te nagyon beteg lehetsz. :O Nem hagynád a gyerekedet kettesben a saját apjával?? A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy neked sürgősen szakemberre van szükséged!
2018. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Kisebb korában biztos te foglalkoztál vele és az apuka alig, ezért most is tőled várja a gondoskodást. Na ezért jó, ha mindkét szülő részt vesz a pici baba körüli teendőkben.

Oviban hogy viselkedik? Óvónőket elfogadja?

2018. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!