Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Láthatás idö alatt beszoktátok...

Láthatás idö alatt beszoktátok e vonni párotok gyerekét a házi munkába?

Figyelt kérdés
párom lánya 12 éves,kéthetente van nálunk hétvégén.ilyenkor jobb esetben játszik a féltestvérével,rosszabbik esetben unatkozik.soha meg nem kérdezi,hogy segitsen e valamiben,mondjuk fözni vasáenap.inkább lefekszik és nézi a mennyezetet.nálatok ez hogy müködik?
2018. jún. 1. 16:06
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%
Nem vonnám be. Kethetente hétvégén van ott, nem dolga a házimunka. Esetleg ha az apjának eszébe jutna foglalkozni vele, nem unatkozna
2018. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
mit lehet foglalkozni vasárnap délelött egy ennyi idös lánnyal?
2018. jún. 1. 16:10
 3/52 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy kozos fozes beszelgetes jo program. :-)

De sok olyan van ami nem a klasszikus hazimunka.

Pl viragultetes, gyumolcs szedes, etc...

Ezekbe siman bevonnam illetve az apucit is nyaggatnam h foglalkozzon a gyerekevel.

2018. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
98%
3 hetente jártam apámékhoz. Sose kellett segítenem klasszikus házimunkában, de ha főztek, a konyhában voltam én is. Inkább sok programot szerveztek azokra a napokra.
2018. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
89%
A pàrom lànya 15 éves, a fia 13. 10 éve vagyunk együtt, szóval azota vagyok ebben :) az elején eleg nehezen ment minden. De mostanra a kislànnyal nagyon joban lettem, nem csak lathataskor jön hanem heti többször is. Mindig megkerdezi segitsen e a főzésben pl. Viszont sosem mondom neki hogy igen :) a fiu az màs tészta, nem sűrűn jön, kényszeriteni pedig nem lehet. De amikor ritkan itt van, pl a fűnyirót ő is kiveszi a kezemből :)
2018. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
98%
Hogy hogy mit lehet vele foglalkozni??? Megkérdezni, mi történt vele az elmúlt 2 hétben. Társasozni, kártyázni, kézműveskedni. Elmennni moziba. Adni neki egy jó könyvet.
2018. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni vele, társasozni, kirándulni menni, cukrászdába beülni, stb.
2018. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%

Nem vonom be, ha szeretne, akkor jöjjön.


De TE is nyithatsz ám felé, ez nem egy 12 éves dolga. Kérdezd meg, hogy van-e kedve segíteni neked, ne elvárásokat támassz flé úgy, hogy a szádat kinyitni luxus.


Csak itt tudsz puffogni egy gyerekre...

2018. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
társasozni,kártyázni a kicsitöl nem lehet.moziba szintén nem mehetnek,mert ki vigyáz a kicsire?én fözök többfajtát,mert elvárjak,hogy vasárnap több fogásos ebéd legyen.
2018. jún. 1. 16:17
 10/52 A kérdező kommentje:
én nem puffogok a gyerekre,csak megkérdeztem,hogy kinél hogy müködik a dolog ilyenkor
2018. jún. 1. 16:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!