Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért lehetnek...

A szüleim miért lehetnek olyanok, hogy beleszólnak a haveri körökbe és a párkapcsolati dolgokba?

Figyelt kérdés

Egyik haveromat kifejezetten utálják a szüleim, pedig semmi rosszat nem tett, sőt mindig segít nekem, ha tud! Próbáltak már összeugrasztani, de nem tudtak. Ellenben a húgom 6 éves kapcsolata a múlté a szüleim és sok családtag folyamatos beszólogatásai miatt, és azóta sem találja a régi önmagát tesóm, pedig nagyon jól megvoltak. Mintha azt akarnák a szüleim, hogy nekünk se legyenek barátaink és azon az elven legyünk, hogy mindenünk legyenek azok a rokonok, akik csak kihasználnának minket.

Elköltözni nem tudunk, mert nincs sok megtakarításunk és még tanulunk. És ezen kívül nem nagyon van gond, ami ennyire zavaró lenne.



2018. jún. 1. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Hasonlo cipőt hordtunk tesoimmal,itt csak a költözés és a teljes ignorálás lesz a megoldás mint nálunk.
2018. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Olvasd el az ezelőtti kérdést! Velem ezt csináljak, pluszban vernek is.

Én voltam a legnagyobb marha, hogy engedtem, hogy itthon maradjak egyetemre, folytathassák.

Apám azt hiszu, hogy 20 évesen is megtehet mindent vele. Tavaly kinyírt majdnem, mert vesegyulladással nem engedett orvoshoz, "mert ő tudja, hogy nincs bajom, csak pszichiátriára kellene mennem". Megvert.



Ja és mégcsak fiúkkal se mehetek sehova, mert unokát csinálok.

Mégegyszer nem írom le. Illetve nem tudja felfogni, hogy önálló ember vagyok.

Viszont valahogy mégiscsak megússza, pedig régen a börtönben lenne a helye.

2018. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Talán nem szimpatikusak ezek az illetők a szüleidnek. Beszélgess velük, miért is.
2018. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
3-as, te álomvilágban élsz? Vagy csak normális családban nőttél fel? A magyar szülők jelentős része nem veszi emberszámba a gyerekét, ugyanakkor magát élet-halál tévedhetetlen urának tekinti, akinek mindig igaza van. Beszélni nem lehet velük, érvekre nem hallgatnak, ha megpróbálod, csak üvöltöznek, csapkodnak, örülj, ha nem vernek össze.
2018. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én a saját világombqn élek, és egy percig nem engedtem beleszólni abba senkinek (olyan 14 éves koromtól), kivel járok, vagy kivel barátkozom. Igaz, nem is volt köztük gázos alak...
2018. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Engem az erőszakos állat "apám" régen agyba főbe vert,csupa kék voltam,fájtak a csontjaim. Azzal indokolta az egészet,hogy amit csinál,azért teszi,hogy "jajj nekem jobb legyen".

Gyűlölöm őt,mint a romlott f**t,egy agresszív bántalmazó elnyomó uralommániás zsarnokot látok benne.

Elszökök innen,autóstoppal kimegyek Hollandiába.

Ezt már nem bírom. SOS!

2018. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan mondom, mikor ebben a rovatban olvasom a kérdéseket, mindig radöbbenek, hogy "alomcsaladom" van.
2018. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az anyukàm ugyan ilyen

Azért tiltott néha pár osztálytàrsamtól mert ismerte az osztálytársam anyukàjàt aki könnyűvérű drogos volt 16evesen és anya nem akarta hogy olyannal baratkozzak akinek ilyen szülei vannak mert amilyen a szülő olyan lesz a gyerek is

Bár ezt a hülye felfogást sose értettem hogy attól hogy még xy nak milyen szülei voltak vannak az nem olyan biztos hogy a gyerek is azzá válik.

Itt egy példa

Anyám 40eves úgy viselkedik mint valami tiniribi

Csak azért szülte meg a tesomat hogy a mostoha apám ne dobjon ki minket a lakásból

Anyam füvel fával össze fekszik

20eve nem dolgozik eltartatja magát

Nem foz egyedül hétvégén és szerinte a 3 hetes bablevesnek semmi baja ugyan úgy meglehet ennni

Itt vagyok én 22 évesen és jé nem jó követem anyam undorító viselkedését

2018. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

#8 csak akkor van baj egy nővel ha FRIGID és nem szereti a szexet. Akinek van nemi vágya,az jó ember.

A SZEXUALITÁS IGENIS MAGÁNÜGY ÉS NEM LEHET SZÁMONKÉRNI!

2018. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!