Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen párt a gyereketek mellé?

Ilyen párt a gyereketek mellé?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy van egy lányotok aki egy kerekesszékes fiúba szerelmes eltudnád fogadni szülőként,hogy a gyerekedet egy ilyen fiú mellett látnád?19 éves lány a fiú pedig 22.A fiú eltudja látni magát csak a közlekedésben kell neki segíteni illetve magasan lévő tárgyakat nem tudd egyedül levenni de ennek ellenére másban mindenben önálló.:)
2018. jún. 4. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeretik egymast, miert ne? Jobb egy nem roki, aki iszik es veri?
2018. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem, de hát úgysem tudnék semmit tenni. + felesleges aggódni, 19 évesen még baromi fiatal, még lesz jó pár pasi az életében, míg végleg megállapodik valaki mellett.
2018. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
szerinted örökké együtt lesznek? a lanyom egy izraeli fiúval jött össze. de nem szóltam semmit. gondoltam h úgyse lesznek sokaig együtt.kb 2 hónapot voltak. ennyi.
2018. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
mondjuk egy kerekesszékes lehet rendesebb. mai fiatalokról inkabb nem beszélnék..
2018. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Igen, szerintem itt semmi probléma nincs. Nyilván akadnak majd nehézségek, de elég nagyok ahhoz, hogy ezeket megértsék és így alakítsák életüket. Én örülnék, ha a 19 éves lányom ilyen érett és empatikus viselkedést mutatna, szerintem ez felettébb erős elszántságra és komolyságra utal, hogy nem ijed meg egy ilyen kapcsolattól. Szóval meg tudom érteni, ha vannak aggodalmak a szülőben, de ha jó a gyerekek kapcsolata, könnyen meg tudják oldani a bökkenőket szerintem.
2018. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Mit kellene rajta elfogadni ? Ha szeretik egymást, azh ő legteljesebb magánügyük. Max annyiban lenne problémás, higy az kellene alakítanom a lakást akadálymentessé ha látogatóba jönnek, de nyilván ez megoldható
2018. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

A rokimobil csak egy dolog. Attól, hogy mozgásábn korlátozott, még lehet rendes ember.


irónia on:

és jár a rokikártya az ingyenes parkoláshoz

irónia off

2018. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

8!


Elég sok fogyatékossal kerülök kapcsolatba napi szinten. Pont olyanok, mint a többi ember. Vannak köztük jobbak és rosszabbak is. Van nagyon gazdag és nagyon szegény is köztük, magányos farkas, nagycsaládos, egoista, önzetlen, durva és segítőkész is. A rokkantság nem része a szemelyisegnek, bár valóban tud rajta alakítani, ha nem veleszületett rendellenesség, hanem betegség vagy baleset következménye. Ettől fuggeltenul marhára nem számít, hogy a gyerekem esetleges partnere tolókocsival közlekedik/vak/süket, pont ugyanúgy, ahogy a haja vagy a szeme színe se érdekel. Az érdekel, higy a gyerekemet szeresse és tisztelje. Amúgy sincs jogom bele szólni a kapcsolatába, max tanácsot adhatok vagy véleményt formalhatok, ha kéri, amúgy semmi kozom hozza. Ne magadból indulj kk, nem mindenki olyan korlátozott értelmükre érzelmű, mint te

2018. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Ez miért kérdés?

Nem lehet mindenki párja filmügyi kormánymegbízott.

Őt elfogadnád?

Szegénygyerekkel szeretnék egymást lányod és ő, elfogadnád?

2018. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Az én párom cerebral palsys, kicsit furcsán jár és a szeme is elég rossz (szerencsére korrigálható). Picit féltem, hogy a nem éppen toleráns családom elfogadja-e majd, de szerencsére semmi probléma nem volt. Látták rajta, hogy szeret engem, én is őt, boldogok vagyunk együtt, motiváljuk egymást, céljaink vannak.

Ha lesz gyermekünk, engem sem a fizikai valója vagy az anyagi helyzete fog érdekelni a gyermekem párjának, hanem az, hogy boldogok-e együtt, pozitívak hatnak-e egymásra és szeretik egymást.

2018. jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!