Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem fogadják el azt akit szeretek?

Figyelt kérdés

Kb egy éve coming outoltam a szüleimnek azt mondták elfogadják de azóta teljesen máshogy beszélnek és viselkednek velem de nem ez a fontos már meg szoktam.

Lassan 5 éve kint élünk Amerikában és ott is járok iskolába.Van egy osztály társaim vele 3 éve járok egy osztályba de eddig nem igazán beszéltünk csak annyit tudtam róla hogy hívják mást nem.Idén a névsornak köszönhetően padtársak lettünk és nagyon össze barátkoztunk szinte már mondhatni hogy a legjobb barátom lett ilyen rövid idő alatt.Mindent el mondtam neki kivéve hogy meleg vagyok.A szüleimet és pár barátom kívül senki nem tudja.Nem vagyok nyíltan az és nem is akarom ilyen szinten felvállalni.

Nagyjából minden idő két együtt töltöttem vele még most is de mostmár azért más a helyzet.Nagyjából két hónapja történt.Nem újdonság sokszor szoktunk együtt bulizni.Most is együtt mentünk egy végzős srác házi bulijába mert ő meg volt hívás és el vitt magával.Ezzen a bulin kicsit többet ittunk S kelleténél egy pár dolog köztünk.Azt hittem reggelre nem fog emlékezni rá de ez után az este után nem beszéltünk egy héten keresztünk.Aztán végül egy hét hallgatás után bevallotta hogy szerelmes belém.Azóta együtt vagyunk. Viszont anyám és apám sehogy sem fogadja el őt.Anyi az oka hogy gyülölik hogy fekete a srác ezt a saját szájukból hallottam mondjuk nem nekem szánták a mondatot de én el kaptam.Azt hittem nálunk ez sosem fordulhat elő de mêg is csalódni kellett a szüleimben mélységesen.

Mostmár odáig fajultak a dolgok hogy mindent meg tesznek a saját szüleim hogy szakítsunk.Fontosabbnak tartják mit szólnak a barátaik mint az én boldogságom.Mióta haza vittem be mutatnimég ellenségesen el velem mint eddig.Mindent meg tesznek hogy ne tudja beszélni vele.El veszik a telefonomat,laptopomat.Bele turkálnak az sms-imbe sokszor az elött ki törlik hogy el tudnám olvasni azokat.

Nem értem mire jó ez ?Fogalmam sincsen miért csinálják ezt nem tettem semmit sőt a barátom szülei azonnal el fogadták és nem ellenzik a kapcsolatunkat.

Szerintetek mit kellene tennem vagy hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet?

Meg akarom értetni velük hogy szerelmes vagyok és most elöször vagyok boldog mióta coming outoltam.Így ne mtudom ezt tovább csinálni.

Első sorban azoknak a véleményét és tanácsát szeretném akik már voltak hasonló helyzetben .Nem kérek a negatív le fikázó komentekből van elég gondom nincsen szükség rájuk ! Köszönöm előre is a válaszokat



2018. jún. 5. 21:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
98%
Én drukkolok nektek,hogy minden jóra forduljon
2018. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

Kb egy éve coming outoltam a szüleimnek azt mondták elfogadják de azóta teljesen máshogy beszélnek és viselkednek velem de nem ez a fontos már meg szoktam.


Lassan 5 éve kint élünk Amerikában és ott is járok iskolába.Van egy osztály társaim vele 3 éve járok egy osztályba de eddig nem igazán beszéltünk csak annyit tudtam róla hogy hívják mást nem.Idén a névsornak köszönhetően padtársak lettünk és nagyon össze barátkoztunk szinte már mondhatni hogy a legjobb barátom lett ilyen rövid idő alatt.Mindent el mondtam neki kivéve hogy meleg vagyok.A szüleimet és pár barátom kívül senki nem tudja.Nem vagyok nyíltan az és nem is akarom ilyen szinten felvállalni.


Nagyjából minden idő két együtt töltöttem vele még most is de mostmár azért más a helyzet.Nagyjából két hónapja történt.Nem újdonság sokszor szoktunk együtt bulizni.Most is együtt mentünk egy végzős srác házi bulijába mert ő meg volt hívás és el vitt magával.Ezzen a bulin kicsit többet ittunk S kelleténél egy pár dolog köztünk.Azt hittem reggelre nem fog emlékezni rá de ez után az este után nem beszéltünk egy héten keresztünk.Aztán végül egy hét hallgatás után bevallotta hogy szerelmes belém.Azóta együtt vagyunk. Viszont anyám és apám sehogy sem fogadja el őt.Anyi az oka hogy gyülölik hogy fekete a srác ezt a saját szájukból hallottam mondjuk nem nekem szánták a mondatot de én el kaptam.Azt hittem nálunk ez sosem fordulhat elő de mêg is csalódni kellett a szüleimben mélységesen.


Mostmár odáig fajultak a dolgok hogy mindent meg tesznek a saját szüleim hogy szakítsunk.Fontosabbnak tartják mit szólnak a barátaik mint az én boldogságom.Mióta haza vittem be mutatnimég ellenségesen el velem mint eddig.Mindent meg tesznek hogy ne tudja beszélni vele.El veszik a telefonomat,laptopomat.Bele turkálnak az sms-imbe sokszor az elött ki törlik hogy el tudnám olvasni azokat.


Nem értem mire jó ez ?Fogalmam sincsen miért csinálják ezt nem tettem semmit sőt a barátom szülei azonnal el fogadták és nem ellenzik a kapcsolatunkat.


Szerintetek mit kellene tennem vagy hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet?


Meg akarom értetni velük hogy szerelmes vagyok és most elöször vagyok boldog mióta coming outoltam.Így ne mtudom ezt tovább csinálni.


Első sorban azoknak a véleményét és tanácsát szeretném akik már voltak hasonló helyzetben .Nem kérek a negatív le fikázó komentekből van elég gondom nincsen szükség rájuk ! Köszönöm előre is a válaszokat

2018. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a válaszát.

Másodiknak fogalmam sincsen minden kellet úgysn azt le írni mint én.Nem sokat segítettél vele

2018. jún. 5. 21:47
 4/15 anonim válasza:
100%

Szerintem a 2. részeg xD


Viccen kívül.

Patience :)

A szüleid egy másik generáció, és nem tudják hogy kell kezelni bizonyos dolgokat, de ha látják, hogy te igen is boldog vagy a pároddal, akkor ha szeretnek téged, igenis túlteszik magukat rajta :D


Ha meg mégsem, akkor sajna az egyetlen opció elköltözni a szülői házból :/

2018. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem erre igazából nincs jó válasz.

A leírtak alapján elég erős az ellenállás részükről, nem hinném, hogy ezt fel lehet oldani akár szép szóval akár ellenségeskedéssel.

Én azért biztos megmondanám nekik, hogy szégyellem magam, hogy a saját szüleim rasszisták. - Talán elgondolkoznak rajta, de őszintén szólva nem hinném, hogy ez segít.

Én a helyedben tuti kifárasztásra játszanék, nem feltétlen látványos nagy ellenállásra, hanem kitartásra. Itt csak idő kérdése ki fárad el és fogadja el a helyzetet, tarts ki!

2018. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem baromi fura hogy azzal nincs bajuk hogy a fiúkra buksz de azzal van hogy a srác csoki, ezt nem nagyon értem. Kérdés hogy idővel sikerül-e megalkudniuk.
2018. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
27%

Nem elég hogy pukkantó szuri, még fekete is. Biztos nagyon nem elfogadóak. Sőt. Végtelen előítéletesek is.

Egyébként ez nem fog változni sem. Hiába ámerika a lehetőségek hazája. Ők még a természet adta női férfi témába nőttek fel. Nem fog ez változni.

2018. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát igazából arra még nincsen nagyon lehetőségem hogy el költözem még tanulok.Amikor el mondtam nekik hogy meleg vagyok egy napig nem beszéltek velem azt mondták hogy el fogadják de azóta is teljesen kirekesztően beszélnek velem csak akkor szólnak hozzám ha nagyon muszáj.Ugy kezelnek mintha nem is a fiúk lennék csak meg türnek.

Meg se probáltak meg érteni sosem hogy azért nekem se könnyű.Szerintem azt hiszik hogy ez választás kérdése.

Szeretem ezt a fiút és nem akarom hogy azért legyen vége mert a drága szüleim hazudnak nekem folyton és próbálják elhitetni velem hogy toleránsak közben pedig egyáltalán nem.Meg értem hogy sokk Volt nekik hiszen az első és egyetlen fiúk vagyok de mennyi idő kell még nekik hogy bele törödjenek ?Ez anyira kezd már zavarni.Már nem érzem magam jól othon pedig régebben imádtam a szüleim meég most is szeretem őket de ez a hozzá állás kicsit rosszul esik

Nem értem hogy miért is bántja öket hogy fekete.Nekem nem ezt a tanították sosem veletek rasszizmusra de most még is ők csinálják. Kicsit képmutató ez az egész .

2018. jún. 6. 19:03
 9/15 anonim válasza:
100%

nem irigyelllek, nem könnyű a helyzeted. nem te akartad hogy meleg legyél, ilyennek születtél, nem tudsz mit tenni. ezt kellene megérteni a szüleidnek is, és elfogadni olyannak amilyen vagy. de ezzel semmi ujat nem mondtam.

sok erőt, sok sikert ehhez a küzdelemhez, és szurkolok nektek nagyon!!!

2018. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám nekik, hogy vagy még most moderálják magukat, vagy amint dolgozni kezdek Amerikában, tojni fogok rájuk nagy ívből és többé feléjük se nézek.


Minden esetre kitartást és tudd, nem vagy köteles olyan emberekre pazarolni az idődet, akik nem fogadnak el olyannak, amilyen vagy,fűzzenek hozzá akármilyen szoros vérszerinti szálak.

2018. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!