Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gondolhatja bárki is komolyan...

Gondolhatja bárki is komolyan fiatal felnőttkent, hogy valaki a babáját, csak mert féltékeny?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsém fiatal felnőtt, de azt kívánja, hogy az anyja veszítse el a babáját az új kapcsolatában, mert ő nem akar testvért és neki kevesebb örökség jut később. Ezt valaki gondolhatja komolyan? Normális az ilyen?
2018. jún. 8. 13:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ó bocsánat a kérdésből kimaradt " VESZÍTSE EL A BABÁJÁT".
2018. jún. 8. 13:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát látod, hogy gondolhatja. Élő példa erre az unokaöcséd. A kérdés célja a közös hőbörgés?
2018. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Bizony.
2018. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető és nem is annyira abnormális. Sőt, szerintem a féltékenység emberi reakció, a megnyilvánulási formái pedig végtelenek.
2018. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
A féltékenység normális, viszont az hogy csak a pénzt látja a szüleiben és hogy ilyen megnyilvánulásai (gondolom ezt mondta és nem csak kikövetkeztetted) vannak nem normális.
2018. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Gondolhatja komolyan, mint a példa is mutatja.

Az más kérdés, hogy rongy ember az ilyen.

A harmadik kérdés meg az, hogy többé-kevésbé a szülei is felelősek azért, ha ilyen gondolkodású a gyerekük.

2018. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
91%
Persze hogy gondolhatja. Nem valószínű hogy sok olyan fiatal felnőtt van, akinek az anyja lebabázik egy idegen pasitól, ő meg nevetve tapsikol. Viszont az is tény, hogy nem szólhat bele hogy az anyja megtartja-e a gyereket. Jobb esetben fiatal felnőttként nem lakik már otthon, látogatni a kölyköt meg nem kötelező.
2018. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Amikor 17 évesen megtudtam, hogy jön a féltesó, nem voltam túl boldog. Én mondjuk soha nem néztem az anyagi oldalát, konkrétan az eszembe sem jutott. Nekem csak az volt fura, hogy az omladozó kis házba miért vállalnak még egy gyereket anyámék, amikor már nekem sem volt szinte hely.


Az hagyján, hogy megszületett és nem volt nyugtom, mert 17 évesen én is keltem rá, meg hozzá, meg etetnem KELLETT, mert megparancsolták, meg vigyázni rá, de egy idő után én már semmit nem kaptam, ő meg mindent. 19 évesen el is költöztem. :)

2018. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Előző, a te esetedben azért jogos volt a problémázás, azt hiszem...


De a kérdésben leírt nagy bunkóság.

2018. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem volt cel a kozos hoborges, csak engem ledobbentett, hogy nem csak nem tetszik valakine FELNOTTKENT egy ujabb parpcsolata az anyjanak (reg elvalt szulok), de még az örökséggel is összeköti.

Gondolni lehet barmit, o ezt mondta es hangoztatja. Mindenki megutkozott rajta, foleg amiatt, mert az anyjat se birja alapbol az unkaocsem.

2018. jún. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!