Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, érte már baj bulizás...

Szülők, érte már baj bulizás vagy szórakozás közben a kamasz, tizenéves gyereketeket?

Figyelt kérdés
ha igen, Mi történt?

2018. jún. 8. 19:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem, de ismerősé meghalt a buli utáni "hazakocsikázásban".
2018. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
80%

Hát én nem vagyok szülő,de a bátyámmal kapcsolatban tudok egy elég vicces sztorit(legalábbis számomra vicces,neki annyira nem volt az :D).


Mikor a bátyám fiatal volt elment bulizni a barátaival,ahol eléggé ittas állapotba került.Másnap úgy kelt ,hogy fáj az ujja,és nem tudja mozgatni.Elmentek orvoshoz,majd kiderült,hogy eltörte.Mikor kérdőre vonta a barátait,hogy mi történt elmondták,hogy verekedésbe keveredett,és valószínűleg olyan erősen ütött,hogy eltört az ujja(más lehetőség nem nagyon volt,mivel más nem történt vele aznap este).

2018. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Engem kamasz koromban ért(nem olyan régen) egyszer 16 évesen begináztak, annyi volt a szerencsém, hogy a kidobó észrevette hogy nem önszántamból megyek a pasival.


A másik az volt hogy, bevallom többet ittam mint szoktam, rosszul léptem le a padkáról és megrepedt a bokám.


Volt olyan is hogy hárman barátnőimmel elmentünk bulizni az egyik legismertebb szórakozóhelyre, és megismerkedtünk pár nagyon szimpatikus pasival. Egész este jól elvoltunk,fizettek nekünk, majd mikor már úgy gondolták eleget "tettek le" az asztalra, és kimentünk velük a helyről sétálni, felvázolták hogy ők örömlányokat keresnek, menjünk velük megmutatják hogy szinte semmit nem kell csinálni, és dől a lé. El akartunk futni, de az egyik barátnőmet úgy megütötték hogy felrepedt a szája.

2018. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
87%

Egy barátom nagyon lerészegedett,konkrétan alig emlékezett valamire.A lényeg,hogy sokat ivott,este meg a haverok felrakták a buszra.Buszozás közben egy bukkanónál lehányta az előtte ülőt.Ezután annyira emlékszik csak,hogy a téren fekszik a saját hányásában.Ezt követően a kórházban kelt fel és már túl volt egy gyomor mosáson is :'D


Bátyám szintén alkoholmérgezést kapott,kapásból az első ivásánál.Azóta jobban odafigyel és egy pohár által többet nem mer inni xD

2018. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Engem sosem ért, jó baráti tarsaaagunk van és ha valakinek sikerült is nagyon leinnia magát, hazavittük.
2018. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, nekem is jó társaságom volt, de ez nem zárja ki azt hogy valaki bajba kerüljön, főleg mostanában. Egyre több a rossz szándékú alak a diszkókban, főleg ha lány vagy és elég jól is nézel ki.
2018. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Egy ismerősömmel volt olyan, hogy télen részegen ment haza, elesett, és reggel találtak rá hóba-jégbe fagyva, majdnem az életébe került a dolog.


Osztálykiránduláson történt, hogy az egyik osztálytársam majdnem belefulladt a saját hányásába.


Velem a legdurvább, ami történt, hogy részeg csávók próbáltak a VOLT fesztiválon a sátrukba rángatni, de szerencsére voltam elég józan, hogy elmeneküljek.

2018. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Párom rosszul lett, oda hányt a teraszra, erre a kidobónak nevezett féreg (nem volt hivatalos biztonsági őr) elkezdett vergődni és megverte, mielőtt nekem és egy másik lánynak elkezdett pattogni, hogy takarítsuk elfele onnan páromat. Hogyne.. jó, hogy ketten voltunk, de hogy visz el 2 nő egy férfit?


Az én sörömbe egy srác a saját söréből öntött át (ő is itta) . Teljesen kiütött, alig emlékeztem másnap valamire, aznap este meg már járni is alig bírtam, szerencsére nagyobb társasággal voltunk, így haza tudtak segíteni.

2018. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Ismertem valakit aki hazibuliba ment, robogoval volt es miutan jol berugott, elakart menni valahova. Felult a robogora es akkorat esett hogy eltort a kulcscsontja.


Velem szerencsere semmi nem tortent azon kivul hogy par alkalommal tobbet ittam kelletenel es volt amikor azt hittem megfulladok annyira hanytam.

2018. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Engem olyan ért kb 15 éve, hogy nővérem összeveszett két kisebbségi nővel, làttam ahogy rugdossàk mondom odamegyek segítek. :D rossz ötlet volt. Igaz hogy egyiknek lekevertem egy bazinagyot, de az meg lökött rajtam egyet és beleestem a mellkasig érő sàros àrokba :D hazamentem és a szobàm padlojàn aludtam. Reggel mentem le fürdeni, anya meg kérdezte mi az isten faszàt csinàltam :D igazabol nem sérültem meg de nagyon megalàzó volt.
2018. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!