Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezután megfognak bennem bízni?

Ezután megfognak bennem bízni?

Figyelt kérdés

A családom nem bízik bennem amiért tettem is.

Viszont a szüleim elmentek nyaralni három napra és a bátyámmal vagyok itthon.

Ő most eléggé beteg így én vigyázok rá és a házra is.

Ha minden jól alakul (azaz a házat rendben tartom és elvégzem a házi munkát, illetve a bátyámat is úgy segítem ahogy csak tudom és még magamat is ápolom) akkor ezek után megfognak bennem bízni?


2018. jún. 12. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
biztos jót fog tenni a bizalmi szintjükben!
2018. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlen, ugyanis piszkosul nem mindegy, hogy mit és mennyit tettél a bizalmuk elvesztséért.
2018. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt honnan tudjam? Azt se tudom mit tettél, de ha tudnám se tudnék mit mondani hisz nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy amiért én megbocsátanék, ők nem fognak. Nem tudom mennyi idős vagy. Ráadásul a te szüleid, te ismered őket, te tudod mit tettél és az milyen hatást váltott ki náluk, mégis 0 infóval vadidegen embereket kérdezgetsz hogy bíznak-e majd benned újra.
2018. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

"megfognak és felkötnek,

áldott földdel elfödnek..."

2018. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Biztos javulsz a szemükben. Attól függ mennyire vágtad el magad. :D De 100%-ig ne várd, hogy megbíznak benned, lehetsz akármekkora kisangyal. Azért ez kedves gesztus volt. :)
2018. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Én vagyok a hibás!


Mert írva vagyon: "...se gyöngyeiteket ne hányjátok a disznók elé, hogy meg ne tapossák azokat lábaikkal, és néktek fordulván, meg ne szaggassanak titeket."

2018. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha engem valaki átvert vagy lopott tőlem vagy szétkürtölte a titkaimat, akkor kitakaríthatja az egész lakásomat, nem fogok bízni benne többet. Magyarán nagyban függ a dolog attól, hogy mit csináltál.
2018. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!