Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyám huszonévesen...

Normális ha anyám huszonévesen beleszól abba, hogy milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
Ha együtt vásárolunk akkor rögtön rámondja, hogy azt ne vegyem meg. Ha itthon vagyok, és indulnék valahová, akkor is rám szól, hogy mit vegyek fel.
2018. jún. 14. 10:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
17%

Mivel az anyad akkor is bele fog szolni, hogy ne fazz meg ha nem akarod. Anyai osztonnek is felfoghatod.

Azert ezt megbeszelhetned vele, hogy te dontod el mit veszel fel, ne 'parancsolgasson' neked. Foleg ha a sajat penzedbol veszed akkor meg egyertelmu.

De azt megsugom, hogy ha o azt mondja tul vekony az amit felveszel es fazni fogsz, akkor szinte biztosan ugy lesz:D

2018. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Majd ha elköltözol és egyedül vagy mással jársz ruhát vásárolni, akkor nem fog, ilyen ez a felnőtté válás....
2018. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

"anyám huszonévesen beleszól "


Ha anyád huszonéves, akkor persze, hogy beleszól, hogy mit vegyél fel ovisként.

2018. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

(Párommal élek 2 éve, dolgozunk mindketten, 4 havonta jönnek/megyünk látogatóba 1 hetet, kivéve karácsonykor, akkor hármat.)

Tegnap beszólt anyukám, hogy túl rövid a ruhám.. :) Úgyhogy hiába veszed magadnak, hiába van 30 fok, hiába ér combközépig, az anyukád akkor is fog találni valamit..

21N

2018. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha anyád huszonéves, akkor megértem. Ellenkező esetben előbb tanulj meg félre nem érthető módon fogalmazni.
2018. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Rám már gyerekkoromban sem lehetett akármilyen ruhát adni, mert akkor is csak azt voltam hajlandó felvenni, ami tetszett és jól éreztem magam benne. Tinikoromban sem szólt bele az anyám, hogy mit és hogyan és hová vehetek fel, 18 éves korom után pedig pláne nem, pedig akkor is ők tartottak el. Szóval szerintem nem normális.
2018. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

1. NEM vásárolok anyámmal ruhát.


2. AZT veszem meg, ami NEKEM tetszik.


3. Ha elmegyek valamerre, NEM kérdezem meg, MIT vegyek fel.


4. Ha beleszól(na), akkor meg leállítom, hogy elég idös vagyok egyedül is eldönteni ilyen dolgot.


5. (És eszembe sem jut SZÓT FOGADNI - amit feltételezhetöen te megteszel)

2018. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nyilván én vagyok a huszonéves.
2018. jún. 14. 11:17
 9/25 anonim ***** válasza:
2%
36 éves vagyok ha látogatóba megyek mindig megszól anyu (mi ez rajtad?). Szerintem aranyos dolog, általában csak nevetek a dolgon. Felnőtt vagy nem kell szívre venni az ilyet. Szülő az szülő..
2018. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
Nézd, ha huszonevesen otthon élsz és hagyod, hogy beleszoljon akkor normális.
2018. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!