Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Karácsonyra kaptam a szüleimtő...

Karácsonyra kaptam a szüleimtől egy laptopot, de nincs rá szükségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim megakartak lepni egy laptoppal, én nem tudtam, hogy azt kapok. De mikor megkaptam kicsit szomorú lettem, mert tudtam hogy nem fogom kihasználni és nincs rá szükségem. De mivel nem olcsó ajándék, és örültem hogy gondoltak rám, felraktam a polcra, néha elővettem 1-2 orát gépeztem de annyira nem vonz a dolog...mikor kérdezik, hogy használom-e, mindig azt mondom, hogy igen, szoktam, csak hogy be bantsam meg őket. De csak porosodik a polcon, és tudom hogy nem tesz jót neki, más meg biztos szivesen hasznát venné. Mit tegyek? Még is csak ajándék volt, nem adhatom el.

2018. jún. 14. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Jól fog az még jönni valamikor. Hány éves vagy?
2018. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Addigra lehet, hogy semmire nem lesz elég.
2018. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Ja, tényleg felesleges...

Ezt a kérdést nem azon írtad ki?

Főiskolára/egyetemre nem akarsz menni? Filmeket nézni? Nyelven tanulni?

2018. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem csak az egyetem miatt nem kellett volna, viszont utána nagyon is jól jött munkába. :D
2018. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Ajándékozd nekem, én örülnék neki, mert eléggé le van térdelve az én ezer éves laptopom. :)
2018. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Telefont szoktam használni netezésre és minden másra is. Nem vagyok hozzászokva a laptopokhoz, nagyon régen volt egy gépem, mikor még telefonom nem, de azt sem nagyon használtam. Gimnáziumba járok, a project feladatokat az iskolában csinálom meg, mert könnyebb, meg azért is mert nincs ppt a laptopon, telepiteni meg nem engedi valamiért.
2018. jún. 14. 14:27
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

#2 nekem van 6 éves és 10 éves laptopom is; ha nem a legújabb játékokat akarod tolni rajta, hanem dolgozni (jó, nem grafikusként), akkor pont elég. Egyetemen tuti kelleni fog a kérdezőnek.

Azt meg kéne nézni, miért nem megy rá a Powerpoint, ilyet nem hallottam még...

2018. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

Nekem se kellene noti, nagy, nehézkes, kevés az üzemideje.

Mindenre alkalmas a telóm, HDMI-vel még a TV-re is bármikor rákötöm.

Én eladnám, ajándékba adták tehát onnantól én rendelkezem vele. Nincs rosszabb annál az ajándéknál, amivel állandóan csesztetnek és azt nézik, használom -e.

2018. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Jó, akkor majd írj szakdogát telefonnal. :D
2018. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

A ppt a fájlformatum neve.

A program neve Power Point, a Microsoft Office csomag része.

2018. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!