Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik szülőtökkel jöttök ki...

Melyik szülőtökkel jöttök ki jobban? Miért? Hány évesek, és milyen neműek vagytok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyámmal,mert apám lelépett

20/f

2018. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Mindkettővel egyformán nagyon jól kijövök. Apukám az akivel bárhová elmegyünk, elszórakozunk, de anyukám az akivel bármit meg tudok beszélni (bár apukámmal is), ő a gondoskodó :)

16/L vagyok

2018. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Anyukámmal. Mert elváltak apámmal és apám állandóan veszekedett anyukámmal, és nem érdekelte hogy sírva mondtam hogy hadja abba. Meg amúgy sem volt vele valami mély kapcsolatom, mert külföldön dolgozik. 14/L
2018. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyám közelebb áll hozzám, mivel ő nevelt fel, de nagyon sok köztünk a konfliktus.


Apámmal sosem éltem együtt, jóval semlegesebb a viszony, és agyilag nem sikerült neki felnőni...


29N

2018. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

apámmal, mert a szüleim szétmentek és jelenleg is vele élek. mindketten éljük a saját kis életünket a házban, nem veszekszünk, viszont nem is beszélünk. nem igazán érdekli h mi van velem, kicsit talán teher is vagyok neki, de ezt nem nagyon mondja, mert mégis a gyereke vagyok.

anyám pedig irányításmániás, őt valóban érdekli h mi van velem, tényleg törődik velem, viszont ha elmegyek hozzá 48 órán belül kiakad valamin, de úgy h elkezd kiabálni, majd bőgni. régen még én is beleálltam a veszekedésbe, mostmár csak hallgatok, de nagyon utálom mikor így felpörgeti magát, engem is teljesen tönkretesz és ezért már nemigen tartom vele a kapcsolatot.

20/l

2018. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukámmal. A szüleim elváltak, anyával élek, vele nagyon jó a kapcsolatom, bármit elmondhatnék neki, nagyon gondoskodó, lehet vele beszélgetni, nevetni.

Apámmal nem olyan szoros a kapcsolatom, mert sosem törődött velem igazán és sokszor zavar a viselkedése is.

16l

2018. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Apuval, mert jobban passzol egymáshoz a személyiségünk, egyébként anyámmal sincs semmi baj, de ő túl beszédes és túl gyorsan felkapja a vizet, ami sokszor konfliktust generál kettőnk között.


21L

2018. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!