Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek ha egy 4...

Mi a véleményetek ha egy 4 éves kisfiú bántja az állatokat?

Figyelt kérdés
A szomszédban, a kisfiú elcsigázott 3 kiscicát, az összesnek csipás a szeme és nem tűnnek egészségesnek, láttam , hogy dobálja, húzzgálja őket. A kutyát is rugdossa. Most azon akadtam ki, hogy,a facebookon láttam, ahogy dobálja, hintába dugdossa bele a kismacskát. Mi a véleményetek erről? ( 9 kismacskájuk született 2 nagytól)

#4 éves #cicát bánt
2018. jún. 16. 13:24
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%
Inkabb a szuleirol van velemenyem. 4 eves azert eleg kicsi meg,hol van az anyja apja akiknek meg kellett volna/kellene tanitani arra mi a helyes es mi nem?
2018. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%
Szólj a szüleinek. Egy kisgyerek még nem föltétlen tudja felmérni, hogy amit csinál az kínzás. A normális szülő ezért nem is hagyja a kisgyereket egyedül állattal. Ha szülők tudnak róla, csak barmok és leszarják, akkor szólj az állatvédőknek. Alkalomadtán pedig kedvesen és türelmesen beszélgess el a gyerekkel arról, hogyan kell bánni az állatokkal, ha már a szülei nem elég intelligensek hozzá, hogy ezt megtegyék.
2018. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
94%
És ki teszi fel ezt a facebookra? Gondolom azért csinálja mert a szüleitől ezt látta. A szülei a nemnormálisak. A kisgyerek teljesen normális mivel ő nek tudja hog, ez rossz.
2018. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
4 évesre még nem lehet állatot bízni
2018. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
78%
A szülei vagy bántalmazzák vagy elhanyagolják. Továbbadja a kiszolgáltatottságát. Az már eleve szegénységi bizonyítvány, hogy nem ivartalanítják a macskát.
2018. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
A mamája teszi fel a facebookra. Arra van bízva, apukája külföldön dolgozik, anyukája nem tudom merre jár mert nem dolgozik, semmi közöm hozzá.
2018. jún. 16. 13:48
 7/54 anonim ***** válasza:
64%
Az anyja egy ostoba féreg, a gyerek talán még nem reménytelen, de ha az anyja nevelését kapja így marad az biztos.
2018. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
95%

Elso vagyok.

Szoval a mamaja felteszi a facebookra ahogy kiscicakat nyuzat a 4 eves unokajaval?

En tartom ezt kicsot betegnek csak?

Talan a mamat kellene felvilagositani,hogy mit neveznek allatkinzasnak. Nem vagyok oda a cicakert,de eszembe nem jutna hagyni a gyerekeimnek,hogy nyektessek a szerencsetlen allatot meg ha tudom,hogy pusztan szeretgetes celjabol is teszik mert meg kicsik.

2018. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
93%
Na ezért nem pártolom, hogy mindenki szüljön, vállaljon gyereket, mert dokan nem alkalmasak rá. Szólj a nagymamának, hogy nevelje meg a gyereket, habár az anyjának kéne.
2018. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
10%
Nekem az ilyen kérdésekről van meg a véleményem. Könnyebb itt hergelni a népet mint megmozdulni, és tenni ellne ugye? Te sem vagy jobb náluk...
2018. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!