Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál hozzá, ha a 14...

Mit szólnál hozzá, ha a 14 éves lányod egy szép napon hatalmas tetoválással a kezén jönne haza, amit az ő tetováló művész nővére készített?

Figyelt kérdés
Nem szóltak neked, csak megleptek.

2018. jún. 17. 15:54
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
42%
Nagyot csalódnék mindkettőben. 14 évesen még nagyon kislány, befolyásolható, lehet pár hónap múlva már meg is bánja. Arról nem is beszélve, hogy így egy csomó álláslehetőség elúszott a későbbiekre nézve. Mondjuk a helyi kisboltba még eladó lehet, csak az nem épp karrier. De ne aggódj, majd talál egy közmunkás prolit, szül 3-4 puját, aztán szépen eléldegélnek a másfél szobás panelben.
2018. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
49%

16 évesen sem lesz érettebb!!!! Ezt értsétek már meg, 16 évesen pedig már az ő döntése és nincs szülői beleszólás.


"Az egyetlen különbség a tetovált és nem tetovált emberek között,hogy a tetováltat nem érdekli,hogy te nem vagy az."

2018. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
65%

Hát pedig egy tetoválás miatt nem vágta el még az életét... Nemzetközi pénzügyi és számviteli szolgáltató cégnél dolgozom (nem SSC, de már ott is találkoztam ilyennel), több embernek van tetoválása, van akinek látható helyen is. Ilyen hülyeséget csak azok állítanak, akik még sosem dolgoztak ilyen helyeken...


Egyébként a feljelentést én is helyénvalónak találnám, tanulja meg a nagyobbik lány is, hogy a döntéseinek következményei vannak.

2018. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
53%

Bezáratnám a lányom szalonját, mert ezek szerint illegális dolgokat müvel ott. Ennyi.


A kucsi meg igy járt, a suliban ezt nem fogják dijázni.

2018. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
33%

Abban a pillanatban se net se teló se semmi nem lenne a kisasszonynak. Hétfőn mennénk orvoshoz és szépen leszedetném. De a nyáron sehová nem menne.

14 évesnek tetkó??

2018. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
40%

A saját gyereketeknek ártanátok? Kiraknátok, meg bezáratnátok a szalont? Ennyi rosszindulatú embert is rég láttam egy helyen. És a szomorú, hogy a saját gyereketek ellen irányul. :( :(


Varrja szét magát, ha akarja.


Vezetni sem lehet jogsi nélkül, mégis sok szülő megengedi a gyereknek, hogy vezessen 14 körül NEM közúton.

2018. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
52%
Mit kellene? Ő élete, ő teste, ő felelőssége. Ráadásul megmásíthatatlan dolog, azaz akármekkora hülyét csinálhatnék magamból papolással, semmire nem mennék vele.
2018. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
72%
Elgondolkodnék, hogy mit rontottam el, hogy egyik gyerekem hülyébb lett mint a másik.
2018. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
69%
Azért félelmetes, mert nem akarnék azzal a tetoválással élni, ami 14 évesen tetszett volna.
2018. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
52%
Igen, a #28-as válaszolónál a pont. Nekem is az jutott eszembe a kérdés elolvasásakor, hogy lótuszülésben kellene egy óra meditálással lehiggadnom először. És utána el kellene higgadtan gondolkoznom azon, mik azok a dolgok, amik a közös vacsora közbeni beszélgetések során kimaradtak a nevelésükből. Mert a hibás én vagyok, ez teljesen egyértelmű...
2018. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!