Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek sem normális,...

Szerintetek sem normális, hogy anyám kiakadt és balhézott, amiért 21 évesen AJÁNDÉKBA vettem egy üveg likőrt egyik ismerősöm születésnapjára?

Figyelt kérdés
Egyik egyetemi csoporttársam szetésnapjára vettem neki kozmetikumokat és egy likőrt, erre anya mérges lett rám, hogy én miért viszek alkoholt, hogy ők engemet nem erre neveltek és hogy ez mennyire gáz és nem ért egyet azzal, hogy ajándékba alkoholt vigyek, nert alkoholistának fognak nézni. Egyébként a szüleim azt hiszik, hogy eddig még soha nem ittam alkoholt, oedig 21 éves vagyok. Szerintetek sem normális ez?
2018. jún. 17. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Anyád elmeroggyant.

Őszinte részvétem az otthoni légkörhöz.

2018. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Szerintunk se normalis hogy kamukerdesekkel huzod a gyk balfekebbik felenek agyat. A nem annyira balfekek ugyanis azonnal rajonnek hogy egy budos szo nem igaz ebbol a sztoribol.
2018. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát elég szemellenzős lehet anyukád.
2018. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális. :D
2018. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Elég érdekes. Amúgy milyen a szüleid (vagy édesanyád, ha csak ő releváns) kapcsolata az alkohollal? Van esetleg a a családban vagy a közeletekben alkoholfüggő beteg? Mitől alakulhatott ki ez a szélsőséges nézet anyukádban? Nem mentegetni akarom, csak könnyebb kezelni a problémát, ha az ember tisztában van a dolog gyökereivel.
2018. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Pedig ha hiszitek, ha nem, ez így történt. Amikor hazajöttem az ajándékvásárlásból és megnézte, hogy mit vettem, kezdte a balhét, hogy nem erre lettem nevekbe, meg hogy majd alkoholistának tartanak és azt hiszik, hogy ők is alkoholisták, mekkora nagy szégyen, hogy alkoholt viszek.. pedig csak egy likőrről volt szó.
2018. jún. 17. 21:39
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem amint teheted dobbants onnan.
2018. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igazából anya testvére korábban sokat ivott és minden nap részegen járt haza, összetörte a szolgálati autóját ittasan és kirúgták a munkahelyéről. Szerencsére mára belátta, hogy ez semmi jóra nem vezet és abbahagyta, a felesége és az unokatestvéreim nagyon büszkék rá, azóta munkamániás lett és rengeteg pénzt keres, addig pedig csak vitte az pénzt alkoholra. Szerintem ezért utálhatja anya ennyire az alkoholt, ő soha nem fogyasztja és mindenkire mérges, aki iszik. De azért szerintem már sok, hogy nekem 21 évesen balhét csap, pedig egyébként szerintem büszke lehetne rám, már csak a tanulmányok miatt is.
2018. jún. 17. 21:44
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Pedig ha hiszitek ha nem, létezik ilyen. Anyám is ilyen, ilyenről hall már patáliát csap. Hála istennek már régóta nem ékek otthon, de így, 40 évesen is ha észreveszi hogy valakinek piát vettem áll a bál. Pedig nem iszom, nem dohányzom, de szerinte engem csak a züllés érdekel.

Kérdező sajnállak, ez nagyon nem normális. Amint lehet, kezdj önálló életet, mert ezt nem lehet sokáig bírni.

2018. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

Felnőtt ember vagy nincs abban semmi rossz ha valakinek alkoholt vettél ajándékba, pláne hogy az ajándékozott fél is felnőtt ember.


Amint teljesen önálló leszel (főként anyagilag) akkor már semmi köze nem lesz ahhoz, hogy te iszol-e vagy sem.

2018. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!