Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az anyukám folyton a tesómat dícséri jobban. Ha ő eddzett akkor körbe ugrálja hogy milyen fantasztikusan ügyes és okos, ha viszont én csinálok valamit talán mond annyit hogy "ok". Neki mindig mondja hogy milyen gyönyörű milyen szép nekem meg talán ha kiöltözök mond annyit hogy "nem sok ez egy kicsit? Amúgy jó." Folyton próbálom lenyűgözni őt mindig kedves vagyok beszélgetek vele de akkor is tesómmal akar inkább pedig ő folyton beszólogat neki. Ettől totál jelentéktelennek és bénának érzem magam arról nem is beszélve hogy szörnyen féltékeny ezért tesómra pedig ő nem is tehet az egészről.


A kérdésem pedig az hogy illetőt mit csináljak? A megbeszélés ki van zárva mert ilyenkor úgy is csak lehülyéz.



2018. jún. 19. 12:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó soroknál nem illetőt akartam írni hanem ilyenkort. Automata hibajavító.
2018. jún. 19. 12:57
 2/6 anonim ***** válasza:
99%

semmit. Ez soha nem szokott változni. Párom 40-en túl van és még mindig a másodszülött, tesója pedig a number one.

Megspórolok neked pár évet azzal, hogy elárulom, hogy jobb ha nem töröd magad, mivel teljesen fölösleges. Éld magadnak az életet és ha szülő leszel ne legyél majd ilyen ennyit tehetsz.

2018. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Na ezt a kérdést küldeném azoknak, akik nyavalyognak, hogy miért nincs testvérük, + mindenkinek, aki szereti.
2018. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez azért van mert te kedves vagy vele, a tesód meg nem. Legyél te is flegma.
2018. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Kalap Úrral egyetértek. De ha nincs is szíved flegmázni vele akkor is nyugodtan vegyél vissza a kedveskedésből.

De az is lehet, hogy úgy érzi a tesódnak nagyobb szüksége van a megerősítésekre, mert gyengébbnek találja az önbizalmát.

2018. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

óóó mindig a gyengébbet istápolják, mert a másik anyósom szavával élve "úgyis megél még a jég hátán is"...

na jah sógorom bedug egy kábelt akkor húúú, férjem felrak egy teljes légkondit akkor még egy köszi sincs :D

De már réééég letettünk arról hogy körbeugráljuk őket. Most már csak átnéz egy ebédre, a többit oldja meg a szeretett gyerek.

2018. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!