Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak itthon, miért nem...

Mit mondjak itthon, miért nem akarok elmenni vizsgázni?

Figyelt kérdés

Jövő héten lenne a forgami vizsgám, de egyszerűen elkap a sírás, ha erre gondolok... Az oktatóm folyamatosan megaláz, flegmázik. Pl. ha elrontok valamit, azonnal idegbeteg lesz, ettől megijedek és stresszelek, sokkal nehezebben csinálom meg úgy jól újra, ha közben csapkod, vagy kiabál. Ma már konkrétan remegett a lábam a kuplungon, ahogy kiszálltam a kocsiból és elhajtott, hangosan elkezdtem zokogni egy parkoló közepén (pedig amúgy még a szüleim előtt sem sírok, soha). Olyanokat mond, hogy hiába vagyok én kitűnő tanuló, itt látszik igazán, hogy az én IQ-m mennyire kevés igazából, és hogy ami van, azt könyvekből szedtem össze. Meg hogy gyerünk, álljak félre és hívjam fel anyucit, hogy csinálja meg helyettem a parkolást, úgyis ehhez vagyok szokva. Mentünk egy körforgalomban, és későn reagáltam, már nem tudtam kimenni. Ezért mentem még egy kört, ezen is kiakadt. Hogy reméli jövő héten is csinálok majd ilyen hülyeségeket a vizsgán, ők jókat röhögnek majd a vizsgáztatómmal, aztán reméli 10 perc után leállítja a vizsgát, legalább lesz ideje reggelizni is...


Pedig szerintem nem vezetek rosszul, meg amikor 1-1 barátnőm mögött ültem, amikor az oktatóikkal vezettek, egyik sem viselkedett így, ha mondjuk nem sikerült azonnal a parkolás. Én így nem akarok elmenni forgalmizni, ma délelőtt is azt hallgattam, hogy mekkora bukás lesz ez, dehát nem baj, kellenek az ilyen sztorik, amiket a vizsgáztatók mesélhetnek egymás között. Ezt éppen azért mondta, mert nem sikerült egy parkolás. Már attól gyomoridegem van, hogyha meglátom a kocsiját. A stressz, ami a vizsga miatt lesz, csak rontani fog ezen. Nem akarom ezzel tönkretenni a nyaram, élvezni szeretném a meleget, a jó időt.


2018. jún. 25. 00:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem cserélted még le ezt a patkány oktatót? Ha nem lenne hiány az oktatókból, akkor az ilyen köcsögök mehetnének futárkodni, ahhoz nem kell ész.


Mondd le a vizsgát (orvosi igazolással megmarad a pénzed), válts oktatót (lehetőleg olyanra, akiről van jó tapasztalat), vegyél pár plusz órát és utána menj vizsgázni. Sok sikert és kitartást! :)

2018. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem újkeletű a viselkedése, miért nem váltottál oktatót?
2018. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Na! Csak, hogy megnyugtassalak, én egy ugyan ilyen patkány vizsgáztatót fogtam ki. Pedig előtte jól ment a vezetés, de azóta sem merem vezetni. Ahogy vége lett a vizsgának elsírtam magam, a buszon is bőgtem... aztán még otthon kb 3 órát. Bánom, hogy nem jártam ennek jobban utána. Nem lettvolna szabad hagynom, hogy így megalázzon.
2018. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Válts oktatót!

Komolyan, annyi ismerősömtől hallom az ilyen sztorikat, panaszkodnak, teljesen elmegy minden kedvük és önbizalmuk, kidobálnak egy csomó pénzt az ablakon, de nem váltanak. Nem értem... Ha az emberek úgy otthagynák az ilyen f_szfejeket, mint eb a szaharát, akkor talán kicsit észbe kapnának.

2018. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Én tavaly augusztusban tettem le a jogsit. Olyan mintha az én oktatómról írtál volna. Nekem az oktató végig azt mondta, hogy életében nem látott ilyen bénát mint engem, és fogalma sincs, hogy fogok vizsgázni. Mindenért hisztizett. Voltak olyan napok amikor nő létemre annyira izzadtam az idegesség miatt, hogy szó szerint csurom vizes lettem. Mindenért ordibált. Pár nappal a vizsga előtt meguntam, és amikor a szokásos de béna vagyok, én tuti megbukok szövegénél félre álltam, majd közöltem vele, hogy nem azért fizetek óránként 5.500 forintot, hogy megalázzon. Ha úgy gondolja, hogy nem fog menni, akkor közölje kész tényként, és nem vezetek tovább. Keresek másik oktatót. De nem tűrőm tovább, hogy megalázzon. Erre csak pislogott, majd mondta, hogy nem személy szerint nekem szól, minden oktató ilyen, ne vegyem a lelkemre. Erre azt mondtam neki, hogy otthon bárkit ocsárolhat, de én fizetek, engem nem. Utána a vizsga napjáig bár mellette ültem, és gyakoroltam a vezetést, de egy szót sem szólt. Telefonálgatott végig. A vizsga napján meg bár melletted ül az oktató de nem szólhat hozzád. Csakis a vizsgabiztos kommunikál veled. Elsőre átmentem.

Az idegbeteg oktató annyit ért el, hogy lassan 1 éve megvan a jogsim, és nem szeretek vezetni. Nem is nagyon szoktam.

Én azt mondom menj vizsgázni, mert akkor az oktató nem szemétkedhet.

2018. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ezért váltottam oktatót. Nekem is gyomoridegem lett tőle, aztán azt mondtam, hogy na ne, én tanulni jöttem, tudom, hogy mire és kire van szükségem ( mármint oktatási minőségben) Váltottam, igaz, hogy egy hónapot kellett rá várnom, de megérte. Élmény volt vele tanulni, imádtam (nő az illető) Elsőre sikerült minden, és imádok vezetni.
2018. jún. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

De otthon miért titkoloztál hogy nem jo az oktatód..?

Most sincs késő hogy elmondd nekik hogy mi a szitu..

2018. jún. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 mantis religiosa ***** válasza:
83%
Kérd meg édesapádat/bátyádat/barátodat, hogy beszélgessen(ek) el vele, hogy még egyszer nem szeretnének panaszt hallani tőled a stílusával kapcsolatban, különben hét baj lesz! Az ilyenek a szép szóból nem értenek.
2018. jún. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Te fizetsz azert hogy megalazzanak ?

Bolond vagy te

Egy probalecke utan otthagytam volna

2018. jún. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Valts oktatot!

Nekem se jott be az elso, aztan a masodik mar jo volt. Meg is van a jogsim.

2018. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!