Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Tudjak, hogy van egy meleg baratnom, es mindig mondtak h oket nem zavarja, de engem ne huzzon bele...

Csak hat azzal a baratnommel egyutt vagyok...

Sokszor mondta h nem normalis ha valaki azonos nemut szeret...

Tuti nagyot csalodna bennem, de egyszer ugyis kiderulne

18/L


2018. jún. 29. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer igen, de ne akkor, amikor még otthon laksz és függsz tőlük.
2018. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
8%

Kezdjük ott hogy te leszbikus vagy és nem meleg. A melegek a férfiak. :D

De a kerdesre valaszolva, tudom hogy nehez meg minden (igaz én hetero vagyok de gondolom milyen néhez lehet) de állj eléjuk é s mondd el nekik. Mint ahogy te is mondtad egyszer úgyis kiderülne és jobb ha hamarabb tudják meg mert miután elmondtad legalább utánna téged nem nyomaszt a dolog. :) Igaz lehet elsőre nem fogják jól fogadni de a végén úgyis megbékülnek a dologgal csak idő kell nekik.

Sok sikert! :)

2018. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

En eddig ugy tudtam hogy a melegseg=ket azonos nemu...

Inkabb akkor mondjam el, ha mar elkoltozok?

2018. jún. 29. 22:55
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát abban az esetben legalább nem dobhatnak ki otthonról.
2018. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
35%

Igazabol hasznalhatod azt is de a nokre a leszbikus jelzot szoktak inkabb hasznalni. :)

2-es voltam.

2018. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
én először is várnék. Nekem is volt ilyen időszakom. Azt hittem a lányokat szeretem(teljesen ezt hittem meg minden), de kiderült hogy csak kíváncsi voltam és nem jöttem ki jól a fiúkkal ezért azt hittem tuti leszbikus vagyok(igen leszbikus, nem meleg :D) Várd ki a végét és amíg náluk élsz ne mondd el. Semmi értelme utána úgy együtt élni, hogy látod a szemükben ha nem fogadnak el(mert ez is opció) inkább akkor mondd el amikor már külön élsz, mivelhogy akkor már nem olyan rossz ha mégis ellen állnak.
2018. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Apa, anya, nem kell a kolbász, a bukszára bukok. Pont.
2018. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Itt páran fogalomzavarban szenvednek. A "meleg" jelző nemtől függetlenül alkalmazható azokra, akik szexuálisan a saját nemükhöz vonzódnak.
2018. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem hulyeseget kerdeztem szerintem, igy nem is hulyeseget kerek valasznak.
2018. jún. 29. 23:46
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Változó h ki hogy reagál erre, csak te ismered a szüleidet... Én pl tudom h az enyémek totálisan összeomlanának ilyesmitől (enyhén gyepes az agyuk, nah), de nem tagadnának meg a szeretetüket. Volt már olyan h csináltál vmi (szerintük) oltári nagy hülyeséget, amin kiakadtak? Azután mi volt? Megenyhültek, vagy évekig felemlegették?
2018. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!