Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más hogy élné meg ezt? Miért...

Más hogy élné meg ezt? Miért bánt ennyire, ahogy apum viselkedett?

Figyelt kérdés
Lett volna ma egy fontos vizsgám, de fel van dagadva az arcom, fáj a fülem, annyira rosszul éreztem magamat, hogy egyszerűen nem bírtam menni. Apumtól egyebet nem hallok most, hogy nem tudtam volna menni ma, most így elhalasztódik a vizsga szeptemberig. Így is nagyon szarul érzem magam, hogy erre az utolsó vizsgára nem tudtam menni, még kapom apumtól is.
2018. júl. 2. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem gátolt semmiben, csak a kinėzet miatt nem mentėl igaza van apudnak.
2018. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Elég nehéz egy egész napos vizsgát végigcsinálni sajgó fejjel, fájó füllel és foggal. Nem is néztem reggel, hogy milyen az arcom, mert azzal foglalkoztam, hogy nem vagyok jól.
2018. júl. 2. 15:47
 3/17 A kérdező kommentje:
Amúgy imádom azt az oldalt, hogy itt mindenki mindig többet lát bele a dolgokba.
2018. júl. 2. 15:50
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Tudod lesznek ettől szarabb napok is az ėletben amit ki kell bírnod. Ez nem okosság, hanem tapasztalat. De a te dolgod.
2018. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Imádd ezt az oldalt! "Más hogy élné meg?" - ez egy kicsit túl van lőve, nem vagy te egy görög tragédia hősnője. Csak egy vizsgát elhalasztó beteg. És sajnáljuk, hogy apukád ezt mondja. Azért mondja, mert jobb lett volna, ha nem megy rá a nyarad az izgulásra, ha le van tudva ez a vizsga. De hát beteg lettél, ez van. Jobbulást!
2018. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Én csak akkor szoktam otthon maradni, ha szó szerint mozdulni sem tudok. Egy egyszerű napon, amikor semmi fontos nincs, akkor is mindig bent ültem iskolában, meg most munkában is. De ez én vagyok. Valaki egyet köhint és 2 hétig be se jön. Nem vagyunk egyformák, más a tűréshatárunk. Valakit egy folyó orr is kikészít, van aki meg zúzott csonttal is megy. Ha te nem érezted jól magadat és inkább halasztasz, az is a te döntésed. Másik dolog meg az, hogy ilyenkor az ember nem hozza teljes mértékben a formáját. Lehet apud éppen az, aki 40 fokos lázzal is megy, ezért nem érti te mit problémázol egy kis feldagadt arc miatt.
2018. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem a felfagadt arc miatt problémázom, kézcsók.
2018. júl. 2. 16:09
 8/17 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ez a te dolgod.


Én - ha nem az van, hogy annyira pocsékul érzem magam, hogy fel sem tudok kelni az ágyamból - nos, akkor bementem volna feldagadt arccal is, és ha kicsit is rezeg a léc (a kettes), akkor arra való hivatkozással, hogy pocsékul érzem magam, kértem volna új időpontot (ha valóban az a helyzet, amit mondasz, akkor nem kell különösebben regélni, mesélni, magyarázkodni, az látszik), vagy ha kicsit is tudom az anyagot, megpróbáltam volna véres verejtékkel, körmömszakadtáig küzdve magammal, a tanár rosszindulatával, meg az esetleges ellendrukkerekkel szembe a tudásommal kiharcolni egy kegyelemkettest, és kész.

2018. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Államvizsgáról van szó, le se szarják a tanárok, hogy hogy vagyok, nem adnak új időpontot se védés részre, se írásbeli részre és nem mellesleg 100 km-t kellett volna utazzak, míg elérem azt a várost, ahol a vizsga kerül megrendezésre.
2018. júl. 2. 16:27
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

"imádjuk" az informatív kérdezőket, akik a feldagadt arc-rosszullét-vizsgától kis kivárással eljutnak az államvizsga halottként a Föld túlsó oldalán bemutatásáig.


Most akkor gyógyulj meg (valószínű a fog a ludas, irány a fogorvos) ne rágódj, mást nem tudsz tenni, mint hogy szeptemberben nekifutsz újra. Apukádat kérd meg, hogy ne bántson.

Kössetek békét, nem akar neked rosszat.

És a következő alkalomra lehetőleg ne aznap utazz 100 km-t, hanem előtte már legyél ott, aludj, pihenj és friss fejjel veszed majd az akadályt szépen.

2018. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!