Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok nyaralni menni a...

Nem akarok nyaralni menni a családommal? (hosszú)

Figyelt kérdés

Igen, megint egy nyaralós téma, bocsi.

Egyszerűen nem fogják fel. 3 fiú tesóm van, az idősebb fizeti a külföldi nyaralás 90%-át, nekem "csak" 60 ezret + költőpénzt kéne vinnem. Cserébe aludhatnék a nappali kanapéján, ami 30 cm-el kisebb mint én és nem kihúzható. Mert ő fizet, ő választott szállást. 1 franciaágyas + 1 franciaágy és mellette 2 egyszemélyes ágy. Az öcséim éppen a "fúúúúj, lányok!" korszakait élik, ikrek, majmolják a másikat. Szóval ők aludnak majd a szülőkkel, tesóm külön, én a kanapén.

Ráadásul utálom a mostohaapámat. Perverz állat, de mindenki más szerint vicces, ahogy leszedi rólam a fürdőruhát (az egyrészest is a vízben) és elhajítja messzire, majd tapogat (az utolsó, 11 évvel ezelőttinél megtette, azóta nem voltam hajlandó a közelében fürdőruhában lenni). De lazán elhúzza a felsőmet is és letapogatja a mellemet. De mindenki más szerint csak hisztizek és hülye vagyok, mert nem szeretném, ha egy nálam magasabb, erősebb férfi taperolna.

Szóval húztam egy határt és nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy ezt elviseljem dög melegben 1 hétig. Nem érdekel a tenger, nem érdekel a gyerekes sértettségem, nem érdekel a családi nyaralás.

Ezek után megbeszélték a nagyszülőkkel, hogy mekkora mocsadék vagyok, mert ők csak szeretnének egy naaagy családi nyaralást, de én már megint tönkreteszem. Bár ebben az esetben én fogok vigyázni a kutyákra, akik az ágyba szarnak és mindenre ugatnak, támadnak.

Naponta hívogatnak/SMS/facebook, hogy menjek, márpedig elmegyek blablabla. Most anyám kitett az üzenőfalára egy szomorú történetet, miszerint ő a seggemet is kinyalta eddig, de én, mint hálátlan dög ellököm magamtól a családot. Pedig ő csak egy közös családi nyaralást szeretne a családdal egyszer az életben, mert mi, a gyerekei vagyunk számára a legfontosabbak... Erre most minden barom ismerőse is nekem írogat, hogy miééért nem akarok menni, menjek velük, bibliai idézeteket is kapok meg minden.

Holott gyanítom, hogy csak arról van szó, hogy tesóm lelép búvárkodni, más meg nem beszél semmilyen idegen nyelvet rajtam kívül.


2018. júl. 5. 17:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Tarts ki és ne menj. Mostohaapád egy pedofil állat.
2018. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Örülj neki hogy erőszakkal nem akarnak elrángatni, ha most kitartasz az álláspontod mellett, akkor később még könnyebb lesz függetlenedni tőlük, mert megtanulják hogy nem tudnak befolyásolni. Kitartás!
2018. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%
Mégis hány éves vagy?
2018. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok.
2018. júl. 5. 17:45
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Fel se vedd a telefont!

Ezeket mentsd le és tedd el későbbre. A kedves anyucit letiltanám fbkon

2018. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

Fúj de mocsadék egy család, már bocsánat. Átérzem, hidd el.

Kitartani tudsz az álláspontod mellett, mást nem tudsz sajnos.

Az meg külön vicc, hogy vadidegenek, hogy képzelik, hogy ezzel zaklatják a másikat, hogy miért nem megy nyaralni :D

Eszem megáll, őszintén kívánom nekik, ez legyen a legnagyobb gondjuk.

Azt nem írtad, hány éves vagy, de ha még felnőtt sem vagy, akkor sincs joguk megszabni, hogy kötelező nyaralni.


Meg remélem nyár után nem baszogatnak évekig, hogy "bezzeg ha jöttél volna, meg nem tudod miről maradtál le", mert velem ezt csinálták. Aztán jó pár év után feladták.

Szorítok, hogy kibírd a rád váró nehéz éveket. :)

2018. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Látom időközben megjött a válasz a korodra.
2018. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

25 éves vagy és a melleid taperolja a faterod???

Anyád nem zavarja?

A bibliai xarságra pedig tegyél nagy ívben.

Keress külön utazást barátokkal,barátnőkkel.

2018. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

Úristen ez nagyon durva!!



Tarts ki az álláspontod mellet el ne menj!! Ha meg a mostohaapad megint taperolna jelentsd fel...

2018. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%

25 vagy, mit nyavalyogsz? :D


FELNŐTT, gondolom, már külön élsz, akkor mi a baj? :D

2018. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!