Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mint lejjebb, találkozó az...

Mint lejjebb, találkozó az ember lányánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy látom, pont hasonló kérdés van, de azért nem teljesen ugyanez, és én inkább a dolog okát szeretném megérteni.

Az a helyzet, hogy nekem csak anyukám van, mi lakunk a városban, ő környező faluban. Párommal lakom, most várjuk a babát.


Anyukám ismerkedni szokott párkereső oldalakon, és ilyenkor egy itteni cukrászdába szoktak menni. Már többször előfordult, hogy amikor kiderült, neki van rokona, ugye én, a lánya a közelbeny az illető randipartner felvetette, hogy nálunk lehetnek kettesben, én addig elmegyek valahova. Anyukám ebbe sose egyezett bele, mert hát ez pofátlan dolog. Ő se akarná, én se, de a lakás nem is az enyém, hanem kizárólag a páromé, akinek csak egyszer említettem ezt a történést, utána már nem, mert ő is érdekesen nézett.


Szóval: én csak azt nem értem ebben az egészben, hogy ha szerintünk ez pofátlanság, meg ahogy látom, a hasonlót kérdező kisbabás vagy gyerekes anyuka is ilyen válaszokat kapott, akkor ehhez hol szoknak hozzá? Mert anyukámtól legalább hárman megkérdezték, és ez elég sok szerintem. Valaki az ilyent megengedi a családtagjának? Máskülönben miért mernék egyáltalán megkérdezni? Arra következtetek, valaki megengedi, mondjuk mi biztos, hogy nem!

Ti láttatok már iyet? Nálatok családon belül belefér?



2018. júl. 6. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez elképzelhetetlen, nem is volt rá példa és nem is hallottam még ilyenről.
2018. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem férne bele hogy anyám hozzánk járjon közösülni. Amúgy nagyon jó fejekkel ismerkedik hogy már az első randi után megfektetnék
2018. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
az emberek egy része retartált. ezért. semmi extra.
2018. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Nem láttam még ilyet.

Viszont (pont itt a gyakorin) rengeteg extrém gondolkodású, elképesztően pofátlan emberről olvasok (nem okvetlen a kérdező vagy a válaszolók, hanem ők írnak ilyenekről). Tehát igenis vannak ilyen pofátlan, subribunkó emberek, méghozzá nem is olyan kevesen.

Gondolom, az ilyen férfiaknál anyukád rögtön tudja is, hogy nem fog velük újra randevúzni. ;-)

De azért biztasd, hogy ne csüggedjen! Sok homokot kell átszűrni, mire aranyat talál az ember!

2018. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sokan szexet akarnak rizsa nélkül. Én is csináltam ezt karrierem elején macera nélkul kielegitö szex. Viszont nem kuncsorogtam rokonokhoz barátokhoz h szobáztassanak. Ott vannak a lakások az örsön erre a célra, vn motel. Aki nem tud egy alap helyet felmutatni saját lakás v hotel szoba az nálam nem is játszott már tizen huszonéves koromban se. Jol kereso noként igenis nekem fontos h ne csoro pista legyen akit én szobáztatok ha egyutt ohajt lenni egy férfi egy novel akár csak szexre akkor a férfi oldja meg.. Manapság lett divat h mi tartjuk el a pasit meg fizetjuk a kaját intézzük a kolcson helyet stb vesszük a gumit.. Na ilyen csóró pistákkal nem kell se kapcsolat se szex
2018. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem engedném, mert összevérezné a sorozatgyilkos a kárpitokat vagy kipakolná az értékeket, de az anyámból a szőnyegre folyó spermafolt se kell oda.
2018. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%

oké, én se hagynám, hogy randihely legyen a lakás.


Ugyanakkor fura, hogy azt írod, a párodé a lakás. Mi is a férjem örökségében lakunk, de fel se merült, hogy emiatt nekem bármikor ne jöhetne ide bárkim.

2018. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ahogy írja is az egyik válaszoló, anyámnak már kezd elmenni teljesen a kedve az ismerkedéstől is a sok ilyen miatt. Mind csak szexelni akar.


Utolsó, jöhet bárki ide hozzám, de vadidegeneket, akiket én se ismerek, nem engednék be. Mondjuk a saját lakásomba sem, ebben igazad van, ebből a szempontból mindegy, kié a lakás.

2018. júl. 6. 12:18
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
A társkereső oldalakon rengeteg a bunkó.Bármilyen pofátlan és elmeroggyant kérdést feltesznek gátlás nélkül ha szexet akarnak.
2018. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy miért nem anyukádhoz akarnak menni?
2018. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!