Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek? Anyám összejött...

Mihez kezdjek? Anyám összejött egy éve egy pasival, aki a kollegája és így titokban kell tartani az egészet mert munkahelyi összeférhetetlenségért ki is rúghatják.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy hiányzik a régi családom. Amikor csak én, anya és a tesóm voltunk. Nem tudom elfogadni a mostani helyzetet. Főleg, hogy senkinek sem tudok erről beszélni, mert titkolni kell. Mindig ha megyünk együtt valahova akkor messzire nehogy valakivel összetalálkozzunk. Nem merem elmondani senkinek a sérelmeimet, ami bánt. Ha magamba tartom úgy érzem egyszer ez a sok elnyelt dologtól meg fogok fulladni. Ti mit tennétek?
2018. júl. 6. 21:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Anyukád nem a tulajdonod,nő is,nem csak anya, a nőnek meg pasi kell,tök mindegy h apád vagy más. Bár nem értem a titkolozást.. Elváltam én is de biztos nem penészedtem volna onnantol mert a gyerekeim azt ohajtották volna. A fiam a neveloapját tekinti apjának sose akarta elmarni mellőlem h csak vele legyek.
2018. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
Ez az egész csak anyádra tartozik,nem tudom hány éves vagy,de neki is van élete,ami nem csak belőletek,a gyerekiből áll.
2018. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%

az első két agyoniskolázottnak, mivel titkolóznia kell az egész családnak, mégis hogyan tekinthetne pótapaként a férfire?

egy szülőnek lehetne több esze is, minthogy belekényszeríti a gyerekeit egy ilyen kicsinyes játszmába.

mint a legtöbb esetben, most is a gyerek issza meg levét.

amúgy meg hosszútávon ez úgyse fog működni, szóval előbb utóbb talán felnőttként viselkedik majd anyád meg a férfi is.

2018. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
69%
Kedves előző azért egy gyerek ne várja már el egy egészséges nőtől h vibrátorozni fog és csak beléjük fog fulladni élet nélül társ nélkül,szex nélkül,nem kell tekinteni pot apának senkit,de van ilyen is,de Anyuka nem tulajdona a gyereknek h ő birtokolja és nem lehet társa..
2018. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
40%
A gyerek miatt hadd ne éljek cölibatásbon a sirig. Ergo aki szult többet ne is legyen párkapcsolata,főleg ha apuka lelép onnantol nézzem a gyerekeimet és legyek boldog h nőként max masztirbálhatok de szex nuku romantikus kapcsolat nuku.. Csodálkozunk h elment a nők kedve a szüléstől,mert onnantől nem lehet tőbbet nő se kivánhat szerelmet magának,a szex meg vele jár ha csak nem vagy aszexuális ugyanis egy párkapcsolatban van szex,a hiánya fusztrál és a környezetén tölti ki a nő.. Nem csodálom h körülöttem is felnőtt emberek évekig bujkálnak a párkapcsolatukban..
2018. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
27%
Abbahagyhatnád a pampogast kedves 1. válaszoló, mert teljesen félrebeszélsz. Hogy jött ide a nő szexuális élete? A gyerekeit meg azok érdekeit sz.rja le a kérdésben szereplő nő, csakhogy legyen valaki akivel tud kefélni.
2018. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%

A lényeg, hogy hiányzik a régi családom. Amikor csak én, anya és a tesóm voltunk.

Na itt nem anyuka az onzo..

2018. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
igen, aztán leirta, hogy a titkolózás késziti ki legjobban...
2018. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
78%

Teljesen normális ha ilyen érzéseid vannak,egy szülő új kapcsolata mindig hatással van a családra.

Ha aggodalmaid vagy sérelmeid vannak,beszéld meg az édesanyáddal,mert ő az aki meg tud hallgatni és segíteni tud leküzdeni azokat a dolgokat amik bántanak.

De próbálj meg tekintettel lenni az ő érzéseire is, ő is csak ember,és az ő boldogsága is ugyanúgy fontos mint a tied. Próbáljátok megbeszélni a dolgokat és együtt kitalálni valamit:)

2018. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%
Erről az jut eszembe,mikor anyám anno összeismerkedett volt mostohaapámmal.Nem mutatkozhattunk együtt,mert úgy volt anyám beállítva hogy egyedülálló általános suliban,így kaptunk néha vmi anyagi támogatást a sulitól.Kocsiban bújkálnom kellett,vagy később kiszállni,ilyen nagy ökörségek.Akkor ez marha nyomasztó volt,hiszen hazudoznom kellett mindig,most azt gondolom anyámnak nem volt ki a 4 kereke,fel se fogta mit csinál.Tipikusan egy szülő,aki nem gondol bele a gyerek helyébe.
2018. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!