Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pls. Valaki segítítsen,...

Pls. Valaki segítítsen, hogyan tudnám apukámat "rávenni" arra, hogy adja vissza a telefonom?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy tuti vannak itt olyanok akiknek vannak jól bevált módszereik.Bocsi lehet a kategóriát nem találtam el. Na mindegy a lényeg az az,hogy elmentem egy fiúval...És hát egy 20p utat 2ó alatt tettünk meg...És már kb. olyan 10ó lehetett,mire hazaértem,és ja elvette a telóm EGÉSZ NYÁRI SZÜNETRE,de én addig nem bírom ki,hogy ne beszéljek a barátaimmal!! :( Anyukám azt mondja ezt apukámmal kell megbeszélnem,szóval rá nem számíthatok. PLEASE VALAKI SEGÍTSEN :(

2018. júl. 7. 20:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%

De kibírod. Majd beszélsz velük élőszóban.

És örülj, hogy nem szobafogságot kaptál egész nyárra.

2018. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Jut eszembe, valamiről a kérdést is kiírtad.
2018. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hát,de szobafogságot is kaptam...
2018. júl. 7. 20:33
 4/28 A kérdező kommentje:
A gépemról,de a vibert letörölte,a messengert meg nem tudom facebook nélkül letölteni azt meg nem csinálhatok,mert,hogy veszélyes,meg hülyeség..
2018. júl. 7. 20:34
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Bakker,minek a telefon ha géppezhetsz😨

Nálunk ez forditva van...

Előbb a gépet viszi,utána a telót.

Vagy lövi a wifit!

2018. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát,de akkor is most mit csináljak?? :(
2018. júl. 7. 20:36
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Így jártál. Ez alapján elég fiatal lehetsz, akkor viszont megértem apudat, hogy begorombult, ha este 10 után vergődtél haza.
2018. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy?
2018. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%

Vibert le lehet tölteni asztali gépre/laptopra.


Beszélj a szüleiddel. Kérj bocsánatot, hogy sokáig voltál el és nem szóltál. Gondolom aggódtak.

Próbálj alkut kötni, hogy ezt meg azt megcsinálod, amiért ez történt.

2018. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
26%

Mit értesz te ezzel eggyet? A gyereknek azért van a nyáriszünet, hogy bulizzon, nyaraljon, haverokkal legyen meg keféljen!

Nem, hogy házból nem engedik ki szegényt még a telóját is elveszik!

2018. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!