Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el ezt a szüleimnek?

Hogy mondjam el ezt a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy összejöttem egy fiúval, aki tőlem 4 évvel idősebb (ő 21/F, én 17/L) és hát ő az első barátom. Régebben tetszett egy fiú, akiről nem számoltam be otthon, de szüleim megtudták mástól, és hát nem tűntek túl boldognak... viszont én ilyen téren szégyenlős vagyok előttük, mert akkor már tuti jönnének a jobbnál jobb kérdések meg az oktatások, amiből köszönöm nem kérek. De nem tudom hogy mondjam el nekik! Szerintetek? Ti hogy mondanátok el, mit tennétek a helyemben? Nem szeretném, hogy rámenne erre a kapcsolatunk, nagyon szeretem a fiút és ő is engem.

2018. júl. 9. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Anya, szombat délután elhoznám a Pistit bemutatni.
2018. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, hát az az igazság, hogy a bemutatással még várnék, egyelőre a “tálalással” van gondom, nem tudom hogyan fogadnák vagy hogy hogy is kezdjem.
2018. júl. 9. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondj csak annyit először, hogy tetszik neked egy fiú, és úgy látod, hogy te is neki, már udvarol is. És úgy néz ki, hogy járni fogtok hamarosan, már randit is kért.

Nem kell tudnia, hogy már összejöttél vele.

2018. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
17 évesen mi a tökért aggódsz ilyenen btw? mindjárt 18 vagy, aztán meg lfsz beleszólásuk nincs. ha meg azon aggódsz hogy idősebb, ez a normális, 21 meg amúgy is szintén kis takony még. 40 éves tatát bemutatni, na azon lehetne fosni. amúgy meg azt se írtad le mióta ismered. ha nem minimum hat hónapja és még mindig odavagy érte, akkor meg végképp nem vágom. nem vagy már óvodás.
2018. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az a baj, hogy tuti elkezdenének kédezgetni róla, meg felhozni vele kapcsolatban más témákat is (igen, jóra gondoltok, olyan felnőttes témákat) és baromi gázul érezném magam. Az a baj, hogy ez alól kibújni nem lehet, a sráccal pedig szakítani nem szeretnék a kellemetlenségek miatt.

2018. júl. 9. 20:02
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan régóta, 2 hete ismerem kb, de első látásra szerelem volt és sokat beszélgettünk.
2018. júl. 9. 20:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre meg válaszold azt, hogy a felnőttes témákról már informálódtál az internetnek hála.
2018. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Szerintem várj még egy kicsit. Alig ismeredheted ezt a fiút, ha csak 2 hete találkoztatok. Viszont, ha mégis úgy döntesz, hogy minnél hamarabb elszeretnéd mondani a szüleidnek akkor én azt tanácsolom, hogy először csak azt kérdezd meg, hogy mit szólnának ahhoz, ha lenne egy barátod. Aztán úgyis minden jön egyszerre, de így könnyebb lesz elmondani. A "kínos beszélgetésen" pedig egyszer úgyis átkell esni :D, ugyhogy hajrá!
2018. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el h valaki tetszik, Te is neki stb., , lehet, h összejöttök és mivel meg friss nem igazán beszélnél róla csak ha biztos lesz.

.

A tanmesét muszáj lesz életedben egyszer meghallgatni, ess túl rajta.

A kérdésekre mondd h még csak ismerkedtek, de ha alakul akkor beszámolsz.

2018. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy városban voltunk egyik nap és pont lekapott.. és ha jól tudom apa ment el mellettünk, vagyis hát a kocsi az volt, szóval :D viszont nem említette.. lehet, hogy tudnak róla már? De az meg milyen gáz lenne.

Azt fogom csinálni, ahogy írtátok, apránként adagolom majd.

2018. júl. 9. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!