Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is a legnagyobb...

Szerintetek is a legnagyobb baromság baromság megverni valakit, ráadásul olyant, aki amúgy jó tanuló?

Figyelt kérdés
Nekem maradandó sérüléseket is szereztek.
2018. júl. 9. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, aki pár napja szintén erről írt?

Ugyanaz a tanácsom: fordulj gyámügyhöz.

Amúgy ez milyen ostoba kérdés? Nyilván rossz dolog.

2018. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem te vagy az az elferdült orroddal? Mert az már baromi uncsi...
2018. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%
Igen, baromság, bár helyzettől függ. (ha teszemazt gyerekeket erőszakolt, akkor nem tartom elítélendőnek.) viszont a jó tanuló részt nem igazán értem, nem érdemel meg jobban verést az, aki rossz tanuló, tehát az nem vonatkozik ide.
2018. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem csak baromság, ez attól súlyosabb... Lehet ez az ok?! (hogy mert jól tanul?)
2018. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, egy jó tanuló nem ér semmivel sem többet, mint egy rossz tanuló.
2018. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem, nem erre akartam kitérni.


Úgy értettem, hogy nem bukik, vagy cseszik az iskolára, csak néha becsúszik egy-egy egyes vagy kettes.

2018. júl. 10. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondom: gyereket verni komolyabb oknélkül rossz. Ha bukna sem a verés a megoldás.

Gyámügyhöz miért nem fordulsz?

2018. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!