Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj az a szüleimnek, ha...

Miért baj az a szüleimnek, ha 22 évesen fogamzásgátlót szedek és élek nemi életet?

Figyelt kérdés

Mi beleszólásuk van az egészségügyi dolgaimba??????


Nem a szex miatt szedek, hanem mert PCOS betegségben szenvedek régóta, csak anyámék tiniként szartak rá, a menstruáció is tabu volt...


Otthon élek, mert jogi egyetemre járok, de nem velük fizetetem ki és nem is hozok haza senkit.


Anyám kutat és megtalálta, aztán borult a bili, apám minden utcaszélinek elhordott.


2018. júl. 10. 16:37
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
*fizettetem
2018. júl. 10. 16:38
 2/42 anonim ***** válasza:
92%
Le kell tojni magasról a véleményüket.
2018. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Felolvasta, hogy mi bajom lehet tőle, meg majd ők nem asszisztálnak ehhez.


Egyébként nem tudom, hogy jön ide, hogy csinyos vagyok-e... Igen, azt mondják, jó alakom van.

2018. júl. 10. 16:54
 4/42 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene asszisztálniuk hozzá? Nem rájuk tartozik.
2018. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Te tanulsz jogot ennyi aggyal meg életrevalósággal?? Azt legalább anyádéknak is felsoroltad a jogaidat? Ők ehez mit szólnak?
2018. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
Itt mindenki jogra jár.
2018. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
20%
Mik voltak a tüneteid?
2018. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Istenem...


Nem dicsekedni akarok, vagy felvágni, hanem azért írtam, mert úgyis azzal jönnétek, hogy költözzek el. Az meg még legalább 2 évig nem fog menni...


Nem ismeritek őket, főleg apám egy dühöngő hadd ne mondjam mi... Órákon átüvöltött, még fütyülgetett is, hogy ennyi erővel álljak ki a sarokra. Eléggé rosszul esett.


Valamint nem, nem kértem a hozzájárulásukat, vagy a támogatásukat. Ahogy írtam, anyám kutatott, ahogy az elmúlt 22 évben is, és megtalálta.

2018. júl. 10. 17:05
 9/42 A kérdező kommentje:

Igen, felsoroltam a jogaimat...


Magasról tesznek rá, amíg náluk lakom.

2018. júl. 10. 17:07
 10/42 anonim ***** válasza:
36%
Ne csodálkozz h itthon a méhnyak rák tizedeli a nőket mert ha orvoshoz mész prosti vagy,ha felnőttként nőként funkcionálsz prosti vagy,mindig posti vagy azért mert nőnek születtél. Ha megjön néhol meg is vernek,a Keresztény se jobb az iszlámnál ott is vernek ha megjon v kivágják h ne élvezd.. Majd itt is bevezetik lassan ezt h kimetszik a kislányoknak jo elore,meg a gyerek házasságot is..
2018. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!