Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg a szüleim,...

Miért nem értik meg a szüleim, hogy szivesebben vagyok barátokkal?

Figyelt kérdés
Szóval eddig nem igazán jártam ki, mindig itthon ültem. Sose kértem pénzt (ha kellett valami megvették). Most nyáron elég sokat találkozok a barátaimmal. És néha kérek tőlük pénzt ha úgy van. (Ne gondoljatok sokra 1-2ezer forint, de ugye ebbol kb 500 eleve elmegy buszra) Es akkor ma is elkezdte anyam hogy veluk sose megyek sehova. Mert nem eleg az, hogy heti 4 napot itthon vagyok veluk. Meg hogy csak azert vannak hogy penzt adjanak... Persze csakis. Nem is mindig kertem csak ha olyan helyre mentunk,na mind1. Ballagasomra kaptam penzt ugyhogy ezert nem kerek mindig, mert akkor koltok abbol. Igy is megyunk nyaralni, akkor is veluk leszek. Miert nem tudjak megerteni hogy baratokkal szeretnek lenni? Meg miert kell rogton veszekedni ilyeneken?
2018. júl. 14. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ennyi erővel te meg miért nem tudod megérteni hogy ők veled szeretnének lenni?
2018. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam hogy kb heti 4 napot mindig otthon vagyok...
2018. júl. 14. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Az hogy otthon gubbasztasz a gép előtt, az nem egyenlő azzal hogy a szüleiddel vagy.
2018. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Heti 4 nap otthon? Mondd el szépen a szüleidnek, hogy a heti 4 napból kettőt szívesen elmész velük közös programra, de a barátaiddal is szeretnél lenni. Ennyi:)
2018. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
És anyuka szervezne is valami családi programot, amit te lemondasz, akarna veled beszélgetni vagy bármi mást közösen csinálni vagy csak panaszkodik?
2018. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt hogy akart programot. Nemreg allatkertbe akart menni. De en nem szerettem volna. Egyszeruen nem erzem ott jol magam. Meg mar igy is voltam ott csomoszor. De amugy nem nagyon szervez semmit.
2018. júl. 14. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem vagy szívesen együtt a szüleiddel?
2018. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!