Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Velemenyeket kerek, ne kimelje...

Velemenyeket kerek, ne kimeljetek! Anyuval kell laknom, igy alakult az eletem. Alberletre nem telik. Lassan begolyozok sok aprópsagtol, pl. robbanok a tobbesszamtol. Barmit csinalok v fogok, mindenben egy kalap ala vagyumk veve. Total hulye vagyok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Kerdesre a valaszom egy hatarozott szerintem mind a ketten.
2018. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 szántóvető ***** válasza:
51%
mivel nem tudtad érthetően leírni a problémát ezért igen,sőt már be is golyóztál.magadról írsz majd áttérsz többesszámra,ezzel együtt az égvilágon semmi konkrétum nem derül ki.keress egy tisztást és piknikezz egy jót,ez többet használt mint árt.
2018. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kivagyok idegileg: kivisszuk a szemetet puszilunk fozunk vasarolunk szólunk felhivjuk stb. Ez mar elmebaj jele?
2018. júl. 14. 16:18
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Igen, azok vagytok!

(Te mondtad, hogy ne kíméljünk)

2018. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Mindig gondolj arra/mondogasd magadban, hogy ez csak átmeneti helyzet. Amint tudsz úgy is változtatni fogsz ezen. Ha nem törődsz bele, hogy így kell kell leélni az életed, és tényleg minden erőddel azon leszel, hogy változtass, meg lesz az eredménye.


Amúgy meg mindenkinek meg van a maga kis apró-idegesítő szokása a mindennapokban. Valószínűleg ő maga nem is veszi észre. Próbálj nem tudomást venni ezekről a dolgokról. Nem egyszerű, de kis gyakorlással sikerül majd.

2018. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Az baj h nem lehet értelmezni amiket irsz. Előbb tanulj meg irni, fogalmazni,egyáltalán hány éves vagy milyen nemű?
2018. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egymas kozt mondja igy anyu vagy ha ritkan jon valaki o is mindent kozosben mond. Majd szoltok hivtok .....nem tudom leirni, mert helyzetekhez kozott

Kosz! Tehat begolyoztam. Hát, van ilyen.Megyek az orvoshoz

2018. júl. 14. 16:22
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Ok, törölhető a kérdés, mivel a haszna egész pontosan 0.
2018. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mantis religiosa! Neked kulon koszonom!!!
2018. júl. 14. 16:24
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Miért köszönöd neki különösen?
2018. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!