Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak engem néznek le a szüleim...

Csak engem néznek le a szüleim a hobbim miatt?

Figyelt kérdés
Igaz nem olyan régóta boxolok,de lenéznek a szüleim hogy minek járok úgyis megvernek meg csak kiverik ott a fogam és bevallom hogy ez eléggé s*arul esik. Mást is ba*tatnak a szülei a hobbija miatt?

2018. júl. 14. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Gyakorlás teszi a mestert, a szüleid szerintem csak féltenek, és a sok bántással akarnak megvédeni, ami elég nagy hülyeség.. itt nem te vagy a hibás, a szüleid választottak rossz módszert arra, hogy féltsenek.
2018. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
hobbim a színjátszás,sokszor rámszóltak,hogy Primadonna vagyok, vagy hogy ez nem színpad,modoráljam magam. Miután láttak játszani megértették,hogy ez nem hobbi,hanem létforma. Azóta büszkén járnak az előadásaimra
2018. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Csak abban lehetsz sikeres, amit szeretsz csinálni. És a sikerélményekből merítesz önbizalmat, ezek tesznek büszkévé. Ráadásul csomó olyan embert ismerhetsz meg ezáltal, akikkel közös az érdeklődési köröd. Úgy találhatod meg leginkább önmagad, ha azt csinálod, amit szeretsz, és így tudod csak felfedezni az életutad. Így, hogy még lehetőséged is van rá, kib@zott nagy vétek lenne elszalasztani ezt a lehetőséget, szóval csináld, csináld, csináld, és szard le azokat, akiknek ez nem tetszik. Nem az ő életük, hanem a TIED.
2018. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jó hobbi,hasznodra fog válni!
2018. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyu koszonom a valaszokat, meggyoztetek hogy nem masnak kell megfelelnem,ha engem erdekel akkor csinalom csinalom es csinalom :)
2018. júl. 14. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Anya engem támogatott mindig is a hegedülésben, apa...közölte, hogy felesleges, semmire nem megyek vele, majd egy aluljáróban fogok hegedülni (amúgy sosem hallott játszani)
2018. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amúgy pont ebben a helyzetben voltam/vagyok én is.

Mondjuk azt nem tudom, te mióta edzel. Én 3 éve boxolok.

Kaptam az ívet jobbról-balról szüleimtől is, nagyszüleimtől is.

De csak egy módja van igazából, hogy abbahagyják, bizonyítani kell! Anyám pl akkor hagyta abba amikor úgy másfél éve először jött el egy meccsemre és végignézte, ahogy a két évvel idősebb 5-6 éve boxoló purgyé letérdel mert kapott egy májast :D

Akkor megértette, hogy egyrészt ez nem gyerekjáték, másrészt még ígyis, hogy sokkal keményebb mint gondolta, nem kell engem félteni. Nagyszüleim azóta is nyomják de egyre kevésbé.

Azt nem tudom, melyik szakaszában jársz a rutinszerzésnek, de jót tud tenni, ha a szülők élesben nézik meg mit tudsz.

Persze írhatsz is ha akarsz egy sporttárssal mindig szívesen dumálok :D

2018. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!