Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nagy tragédia,...

Miért olyan nagy tragédia, hogyha a gyerek meleg vagy legalább is azonos nemű partnere van?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 14:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
65%

Csak az olyan csököttagyú gyökereknél tragédia, akik nem fogták fel, hogy a homoszexualitás az genetikai eredetű.

Kérte a gyerek, hogy ilyen legyen?

Kinek a génjei vannak benne?


Akkor meg miről beszélünk?????

2018. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
29%
én apaként unokát szeretnék majd. ez azt hiszem normális elvárás. ha a gyermekem meleg lenne, akkor azt a saját értékrendem szerint fogom megélni. függetlenül attól, h ezt szóvá teszem, vagy benyelem.
2018. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk nem volt tragédia,uncsim meleg 14 15 évesen már a fiukat nézegette sejtehető volt h nem egy Petrát fog bemutatni,18 évesen jött össze a párjával,aki a legmerevebb volt a családban görög katolikus Nagypapánk volt az első aki azt mondta h hozza el a párját,mivel ha hosszutávra terveznek ugyis családtag lesz,mi is megdöbbentünk mert tőle féltünk leginkább,sajnos ő már nincs köztünk,az elejétől elfogadtuk unokatesvéremet. Most 28 éves de azota is együtt van a párjával 10 éve Nem az a fontos h a párodnak milyen a genitáliája hanem h jo ember e és boldog vagy e vele. Ahol ilyen miatt kitagadnak tragédiaként kezelik ott másért is simán kitagadnak, ha vmit nem úgy teszel ahogy elvárhato egy bábutol.

36N

2018. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
#2: Ezt úgy imádom, amikor azzal jönnek, unokát szeretnének, ezért nem örülnének neki. És mi van akkor, hogyha nem lehet neki gyereke? Vagy a felesége meddő? Vagy nem akarnak gyereket?
2018. júl. 15. 14:41
 5/44 anonim ***** válasza:
37%

az, hogy mit szeretnék, és, hogy mi fog történni, az két különböző dolog. én akkor is ezt szeretném, pont. ha nem lehet, azt is elfogadom, és nem fogok hibáztatni senkit, de az én dolgom, h hogy élem meg ezt...

nyilván az okok sokat számítanak.

2018. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem tragédia. De szülőként szeretnéd őt megóvni, és amikor megtudod, pontosan tudod azt is, mennyi bántásban, igazságtalanságban, lenézésben lesz része és vérzik a szíved, hogy át kell élnie ezeket :(
2018. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem az a tragédia ha valaki meleg hanem az, hogy a mai világban muszáj lelkesen elfogadni, hogy meleg szinte mindenki. Szinte lenyomják az ember torkán, hogy márpedig el kell fogadni mert ha nem akkor szó szerint megkövezik. Lásd a pride felvonulásokkal vagy ahogy te is kérdező reagáltál a kettes válaszadóval. Ő sem azt írta, hogy akasztófára minden meleg, hanem, hogy ő neki mi a jövőbeni élmai, reményei ha a család jut eszébe.


Engem ez zavar, hogy erőltetik az egészet. Ok, meleg valaki. Az ő saját magánügye. Miért kell ezért felvonulásokat rendezni, miért kell napi szinten 10 kérdést kiírni, hogy ki meleg és miért?

Lassan már ott tartunk, hogy a heterok lesznek kisebbségben, és titkolniuk kell, hogy a másik nemhez vonzódnak.


Mint írtam semmi bajom a melegekkel, de abból már nagyon elegem van, hogy kényszeríteni akarják, hogy a társadalom tapsolja is meg őket. Mert ha csak egy kicsit eltér a véleménye akkor jaj neki.

Nyugodtan le lehet pontozni, hiszen ez is egy tiltakozás..

2018. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
47%
Egyertétek az utolsoval a pride fizetett provokálás,sőt emiatt utálják meg a normálisan élő melegeket is,h ezzel akarják lenyomni a másik torkán,de csak kihánytatják vele. Uncsim sose volt a priedon és elitéli melegként az egészet,ott a felük nem meleg,és ne keverjük össze a meleget a b i val.. És és föld..
2018. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
86%

Előző, az OK, hogy nem érted, hogy miért büszkék, teljesen idióta dolog szerintem is büszkének lenni rá, hogy valakinek milyen a beállítottsága - de az igenis jogos volt, hogyaz nem lehet elég ok, hogy nem lesz unoka, hiszen sok heterónak sincs gyermeke. S az elvárás se volt ott jó szó szerintem, mivel nem várhatjuk el a gyermektől, hogy gyereket vállaljon, ez az ő dolga. Ettől még az nem volt egy zavaró válasz, hogy lepontozzam, leírta a véleményét, nem volt különösebben intoleráns, ilyen emberekkel együtt lehet élni egész jól.


Az tuti, hogy senkitől nem várják el, hogy meleg legyen és sosem lesznek többségben, nem így működik a világ. De az elfogadás nekem tök természetes. Nem ártanak másnak vele és különben is így születtek. Nincs ezzel baj.


De ha belegondolunk, még ilyen hozzáállású emberként is valahol megérthetjük, hogy egyeseknek bajuk van a dologgal. Remélhetőleg ez majd javul, de azt én is remélem, hogy a ló túlsó oldalára sem esünk át... Engem már a filmekbeli obligát meleg pár is kezd irritálni, trendből belenyomni mindenbe azért nem kéne.

2018. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%

Nem az a tragédia, hogy meleg.

De rossz tudni, hogy ezerszer nehezebb élete lesz, mintha nem lenne az. És egyébként is sok nehézség van az életben. Egy szülő félti a gyerekét, akkor is, ha már nem kisgyerek. És így meg pláne rengeteg rossz dolog lesz, amitől majd nem tudja megvédeni. Ezért nem szeretném, hogy meleg legyen. Nem azért, mert akkor nem szeretném ugyanúgy, mint egyébként.

2018. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!