Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyával nem tudok teljesen...

Anyával nem tudok teljesen őszinte lenni, de apával igen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél őszinte apáddal...? Ebből nem tudtunk meg semmit rólatok, nem tudunk tanácsot adni.
2018. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek. Ebből nem tudtunk meg semmit...
2018. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy, akkor ez teljesen természetes. A lányok mindig apásak, de ez igy helyes:)
2018. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
kerülj ki a válasz adás alól anyudnál,és nem kell hazudnod.
2018. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval most átmentem egy fajta változáson, és valahogy apának olyan kisugárzása van, hogy merek vele őszinte lenni. Eddig semelyikőlyüknek se tudtam elmondani mit szeretnék, és tegnap apának el tudtam mondani, de anyának nem. Anyával viszonylag jó a kapcsolatunk, és annyi tehher van rajta hogy azt érzem ezt nem akarom rárakni még és ez a gátlás van bennem.
2018. júl. 16. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:
milyen teher?
2018. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Munkahelyén dzar a főnök, most apával össze vannak veszve, kicsi a lakás ahol élünk, és nincs vefejezve a fel újítás. Meg nem azzal figlalkozik amuvel szeretne.
2018. júl. 16. 13:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Legalább egyikőjükkel őszinte tudsz lenni. Mi ezzel a baj? Ha apád megbízható, akkor semmi kivetnivalót nem látok abban, hogy veled beszéld meg. Ő is a szülőd, kérdező. Örülj neki, hogy így álltok ketten.
2018. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jav: vele* beszéld meg.


Egyébként hány éves vagy?

2018. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok, de ha meg anya utólag fogja megtudni dolgokat nagyon rossz lesz neki, és nem akarok neki rosszat mert szeretem. Hogyan legyek anyával őszinte?
2018. júl. 17. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!