Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak zsaroló anyámmal...

Mit csináljak zsaroló anyámmal? Hogy bírja. Ki költözésig? Minden olyan dologban zsarol ami átlagos egy embernek.

Figyelt kérdés

Hosszú ideje zsarol érzelmileg, terrorban tart. Kezdődött általános iskolával ahol játékokkal zsarolt hogy tanuljak. Gimiben oda kellett mennem ahol ő tanít, volt hogy egy rosszabb jegy miatt folyosón üvöltözött velem, megpofozott. Egyetem alatt is ez ment de akkor legalább kolid voltam. A kiadásaimat magam fizettem apa besegített. Együtt élnek de külön kasszán. Csúsztam fél évet betegség miatt amit nem engedett megműteni. Így záróvizsga után volt a műtét, kórházban tüdőgyulladást kaptam, gennyes mandula gyulladást, szóval még egy műtét volt 3 hónapig beteg voltam. Most kezdtem el dolgozni, itthon lakok még októberben költözök el. Most a fizetésemet akarta ellenőrizni mire költök. 2 hónap után végre megtudtam volna javítetni a számítógépem erre ő lemondta az időpontot és a szervíznek megtiltotta hogy megcsinálják. Jól lejáratott. Nekem nincs autóm apát kértem meg vigyen már át anya akkor hallotta meg.

Belefáradtam abba, hogy én sz.r semmi vagyok másolhoz hasonlít. Van munkám dolgozok elfogok költözni. De hogy már lett munkám ő férjet akar nekem, meg unokázni szeretne.


2018. júl. 16. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád beteg sajnos. Minden pedagogus anya mentális beteg?
2018. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is pont erre gondoltam hogy mennyi ilyen beteg pedagógus szülő van.. elég szomorú. nem hiszem hogy ez ellen tehetsz valamit, nyilván valóan van valami baja a fejében. csak próbáld meg kihúzni valahogy, október közel van.
2018. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is ilyen volt, csak ő még ivott is és rendszeresen vert is (szintén pedagógus..). Tartsa benned a lelket az, hogy miután elköltözöl, soha a büdös életben nem kell többé látnod vagy beszélned vele, addig pedig tegyél meg mindent, hogy minél hamarabb elkerülhess onnan (pl. extra munka, addig se leszel otthon). Nekem életem egyik legjobb döntése volt minden kapcsolatot megszakítanom a szüleimmel (apám se volt sokkal jobb), de még így is kellett pár év terápia, mire felépítettem magam. Kitartás!
2018. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Levka Reina ***** válasza:
100%

Nem irigyellek. Tarts ki, vagy próbálj hamarabb elköltözni.

Addig is, ha van rá lehetőséged, olvasd el Susan Foward "Mérgező szülők" című könyvét. Rengeteget segíthet.

2018. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy igazi mérgező szülő. Anyám is ilyesmi, csak sokkal lájtosabban.
2018. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es: NEM!

Mint ahogy nem mindenki dilis, aki ide ír, meg nem minden orvos pénzéhes, meg nem minden kamasz drogozik,k meg nem minden kisgyerek hiperaktív, és sorolhatnám a sort.

Viszont aki általánosít, az mind buta.

Kérdező:Költözz el ahogy tudsz, és ha nem változik, szakíts vele teljesen!

Párkapcsolatodat is megmérgezi majd, de gyereknevelésedbe is beleszól, a gyerekeddel is ezt fogja csinálni, ha nem mész tőle távol.

Ő ilyen, és nem azért mert a pedagógiai főiskolán ezt tanították neki.

2018. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!