Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elfogadnátok ha a 19 éves...

Ti elfogadnátok ha a 19 éves lányotok egy 34 éves férfiba lenne szerelmes, vele szeretné leélni az életét?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 01:00
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
88%
Nyilván először néznénk előre mint a fapapucs, de én megengedném neki. Amíg jól érzi magát és tényleg szereti akkor rendben.
2018. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy vele fogja-e leélni az életét majd elválik. Nekem 19-20 éves koromban pont 34-35 éves pasim volt. Tök jó volt minden. Pont ideális, 10000x inkább mint egy kis tapasztalatlan kisfiú.
2018. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Én 18 voltam, amikor egy 29 éves pasival összejöttem. 8 éve a férjem, most várjuk a második babánkat, nagyon szeretjük egymást. 😊
2018. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem hogy számítana hogy elfogadom-e vagy sem. Amúgy meg: az én korosztályomban nem ritka a tizenöt éves korkülönbség házaspároknál sem, úgyhogy az évek számai miatt nem szólhatnék. Az jobban érdekelne milyen ember az illető.
2018. júl. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
20%
tényleg nem vágom mi van mostanában a lányokkal. huszonévesen én nem nyúlnék harminc feletti tatához. kérdésedre válaszolva nem tudnám neki megtiltani ha 19, bár ha az én házamba lakna még akkor biztos hogy attól minimum eltiltanám hogy odahozza illetve attól is hogy nála aludjon. undorító.
2018. júl. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó ember, igen.Akkor persze. Nem feltétlen jobb egy korabeli srác...
2018. júl. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Mivel azt ismerősök között a legjobb házasság az, ahol 22 év van a férj és a feleség között (és több, mint 30 éve vannak együtt), én nem gondolom, hogy a korkülönbségnek jelentősége van.
2018. júl. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
6%
2 mondja a tapasztalatlan kislány :D
2018. júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
18%

Azt javasolnám, hogy tanuljon az én hibámból.

19 évesen én is életem szerelmével voltam, akkor már két éve. Összeházasodtunk.

Most 28 vagyok, másfél éve elvált, két gyereket nevelek egyedül... :/

És minden héten van valami küzdenivaló az exszel.

Igyekszem a lányaimat önállóvá nevelni, aztán meglátjuk, hogy lesz ez velük 10 év múlva.

Nem szólnék semmit, szívesen megismerném a férfit, de ha gyanús, problémás, azt finoman jwlezném a lányomnak.

2018. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
51%

Egy 19 éves nő esetében már nem igazán számít, hogy szülőként elfogadod-e vagy sem.


Nyilván nem ideális egy ilyen nagy korkülönbség, de sok hasonló, működő párkapcsolatot láttam már.


Amúgy meg mióta vannak kőbe vésve egy 19 éves ember érzelmei? Két hónap múlva már lehet hogy egy másik pasiba lesz halálosan szerelmes.

2018. júl. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!