Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szoktak tenni a gyerekek...

Mit szoktak tenni a gyerekek kirepülése után a szobájukkal?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy történt ez? Úgy hagytátok, más célra hasznosítottátok, stb?
2018. júl. 18. 16:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Minden ismerősöm úgy hagyta, hiszen ha csak simán "kirepült" a gyerek, akkor valószínűleg megy még látogatóba. Esetleg ha ő épp nincs otthon, akkor befogható vendégszobának.
2018. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Vannak még benne régi cuccaim, viszont jó ideje ruhákat stb. tárolnak benne, és rengeteg könyvem a pincébe lett lepakolva-kérdezésem nélkül, ahol szépen bepenészedtek.
2018. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
81%
Meghagyni, úgy ahogy elment, és amikor visszamegy majd látogatni, vagy bármi, és bemegy a szobájába, akkor nagyon jó érzés fogja eltölteni, gondolom abban a szobában töltötte el jó pár évét, és egy része lesz mindig. Én nem csinálnék semmit vele, esetleg, ha nincs hely máshol, valamit bepakolhattok akár, csak ne vigyétek túlzásba:). Szerintem
2018. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Hasznosítanám, az már nem az ő szobája, Ha "kirepült" van saját otthona. Miért kellne a tárgyait kerülgetnem akkor?
2018. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan úgy hagytuk. Annyira szoktam használni, hogy ha mosok ott állítom fel a szárítót, így a folyosón nem kell kerülgetni.
2018. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
Tudom hogy egyes gyerekeknek ez zavaró, de miért kellene fenntartani tök fölöslegesen azt a szobát? Az a szülők otthona, már nem a gyereké. Nem mauzóleum, emlékmű, hátha évente kétszer hazaesik a gyerek. Tök kényelmes a fiataloknak hogy van egy kihasználható háttér, de nekem kényelmetlen egy szoba ami gyakorlatilag csak porfogó, mert "hátha". A fiatal vigye a cuccait a saját otthonába.
2018. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
24%
" rengeteg könyvem a pincébe lett lepakolva-kérdezésem nélkül, ahol szépen bepenészedtek." Elvihetted volna a könyveket. Nehogy már a szülők engedélyt kérjenek mit hova tehetnek a tulajodon otthonukban- főleg nem olyasvalakitől aki nem is él ott.
2018. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Elvileg az én régi szobám is meg van hagyva, aztán a valóságban anyámék telepakolták minden kacattal a szekrényem. Mikor elköltöztem, mindent kipakoltam, kiválogattam, a szekrényeket átmostam, így csak a legszükségesebbeket hagytam meg. Most már kiömlik belőle a cucc, nem is lehet rendesen becsukni az ajtaját.

Az asztalomat is telepakolták, nem lehet odaülni sem.

A földön dobozokat tárolnak, amikhez sosem nyúlnak, mert tiszta por a tetejük. És a vicces, hogy anyám elvárná, hogy kéthetente utazzak oda és aldujak ott péntektől vasárnapig, meg minden évben vegyek ki egy hét szabadságot és aludjak ott, hisz "ott a régi jó kis szobád". :D Ja, csak éppen annyi hely van, hogy aludni le tudok feküdni az ágyba.

2018. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Tudtam, hogy belém kötsz, mert nem bírod ki, forrongsz ezen.

Akkor leírom csak neked, bár nem tartoznék egy vadidegennek magyarázattal.


Egyetem alatt tároltam otthon a könyveimet, mivel többször váltottam albérletet, kolit, ráadásul hat órás távolságra laktam.

Elég sok könyvről van szó, amit nem tudtam magammal cipelni folyamatosan.

Így már érthető kedves személyeskedő?

2018. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
És még hozzátartozik, hogy a testvérem tágas szobájába semmit nem lehetett pakolni, ő huszonévesen lakik otthon.
2018. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!