Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna ez a...

Szülők! Titeket zavarna ez a helyzet?

Figyelt kérdés
a fiam kinn volt 1 hónapig külföldön tanulni, alig kommunikáltunk. tegnap jött vissza és ahelyett, hogy bármennyit is mesált volna nekünk itthon az első dolga az volt, hogy áthívta hozzánk a barátnőjét..
2018. júl. 19. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavarna,mivel meg van a saját életem..
2018. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is a párommal fogalkoznék akit nem láttam ,nem a szülőmmel,pedig nem mai csirke vagyok.
2018. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavarna, örülnék, hogy ilyen jól megvannak. Tiniknél egy hónap külön rengeteg, szuper, hogy kibírták.
2018. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem.nyugodtan zavarhatja az ember.


Egy fiúnak számtalan párkapcsolata lehet az èlete során, de szülei nem.

Ès egy apatól vagy egy anyától normális, hogy szeretne a gyerekèvel lenni ès szerintem jó is ha egy szülő szeretne a gyerekèvel beszèlgetni ennyi idő után.


Ha jó a szülő- gyerek közti kapcsolat akkor bizony kellemetlen lehet, hogy a gyerek rögtön a baratnője után szalad.


Itt az oldalon nagyon könnyedèn veszik a szülő - gyerek kapcsolatot ès úgy beszèlnek róla, mint valami olyasmiről ami 18 èv felet vèget èr

2018. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Hát ja...62% én értem mit írsz.

Engem zavarna azért.

2018. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

olyasmiről ami 18 èv felet vèget èr


Hát ha ugy vesszük h a szülők 60 % onnantol bérleti dijat kér elküld otthonrol abban a percben,mert onnantol nagy a teher,csak albérlőnek tekint igen véget ér..Alapban is véget ér,kirepülnek ahogy kell,onnantol saját életük van. És ne várjuk el mentálisan egésszéges fiataltol h a szülő szoknyáján ül mikor a barátnőjével lehet..

2018. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem, akik így gondolkoznak azoknak rendkívül felszíne és rossz kapcsolata lehetet szüleivel. Vagy valami kényszer házasságból született a gyereke és nagyon nem elbírja elviselni, hogy élete nem úgy alakult ahogyan szerette volna.

Azzal azért legyünk tisztában, hogy attól, hogy egy gyerek hivatalosan felnőtt lesz az még nagyon messze van a valódi felnőtté válástól.

Szülők hatvan százaléka nem kér bérleti díjat a tizennyolc éves gyerekétől. Normális esetben egy gyerek javában még tanulmányaira kell koncentrálnia és élni a felhőtlen éveket. Az más kérdés, hogy nyáron mondjuk elmegy diákmunkára, hogy legyen pénze a csaját elvinni valahova vagy ilyesmi.

Vannak ilyen szülők elismerem, akik bérleti díjat kér a gyerekétől, de azok nem jó szülők. Itt nem azt értem, hogy egy szerényebb családban a gyerek elmegy dolgozni és akkor beszáll a rezsibe. Mert Magyarország sajnos ne nyugat Európa…

Jó érzésű szülő dehogy küldi el otthonról a gyerekét.

Szerintem NORMÁLIS szülői kapcsolatnak sokkal mélyebbnek kell lennie.

Egyébként a kérdéshez visszakanyarodva , azért az ember haza jön x hónapról külföldről akkor még szomszéddal is akár vált pár szót mielőtt rögtön menne a „nagy ő- hőz”, ami valójában nem létezik.

2018. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Olyannyira zavarna, hogy mikor jönne pénzt kunyerálni, erre-arra vagy megkérdezni hogy itt alhat-e az aktuális luk, látványosan az apjával kezdenék foglalkozni, őt semmibe véve. Attól hogy kamasz még nem kéne parasztnak lennie. Nektek meg nem lett volna kötelességetek beengedni a csajt.
2018. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Előző ismerek olyan borzalmas szülőt ahol a 31 éves felnőtt nő még babaként van kezelve,és semmi önnálósága nem lehet, nem csodálkozom h a hölgy mentális problémás,épp most probáljuk kimenteni a szerető anyukájától h élete is legyen 31 évesen..
2018. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
De ocsmány vagy 59%-os...
2018. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!