Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy kifizessék?

Mit csináljak hogy kifizessék?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam b jogsira, de szuleim nem fizetik ki, én b jogsi nélkul nem tudok dolgozni,áruterito lennék 3,5 tonnás kocsin, de jogsi nélkul értelemszeruen nem vezethetek.

A jogsi mindennel egyutt 200-215 ezerbe kerul,és minden fiatalabb vagy velem egykorunak akiket ismerek kifizették a szulei.

Ha megszakadok sem tudnék ennyi pénzt gyujteni,viszont jogsival már tudnék dolgozni netto 200 ezerért,és vissz is adnám a pénzt,de szuleim nem fizetik,én pedig munkanélkuli vagyok.

22/f


2018. júl. 19. 18:01
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha a gyerekem előzetes megbeszélés nélkül iratkozna meg bármire, ami pénzbe kerül, kiröhögném. Ha viszont leült volna velem megbeszélni előtte, alkuképes lennék.


22 évesen meg összespórolhatnád magadnak a jogsi árát igazán. Amit te csináltál az pofátlanság.

2018. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz addig pénztárosnak menni, vagy valami hasonló, amíg össze nem gyűjtöd rá a pénzt?
2018. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező a szüleidnek a jogidat állni. Tessék elmenni addig olyan munkahelyre ahol nem elvárás a jogosítvány. Dolgozz, és tedd félre a jogsi árát. Ha majd megszerzed, akkor lehet jelentkezni olyan állásokra ahol vezetni kell.
2018. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Ök mondták kifizetik aztán mégse.

Ha tudtuk olyan munkát amihez nem kell végzettség, meg jogsi akkor elmegyek oda, csak akkor segitsetek találni,mert nagyon kéne a jogsi :(.

Az a baj, én nem találtam olyan munkát, érettségim van meg esti tagozaton tanulok logisztikai ugyintézönek,de az még 1 év minimum,és nappal meg tudnék dolgozni,csak ahhoz kell a jogositvány.

2018. júl. 19. 18:13
 5/57 anonim ***** válasza:
96%
Jogsi nélkül is lehet dolgozni. Friss jogosítvánnyal meg nem hinném kellesz nekik. Elsőnek gyakorlatod legyen a vezetésben.
2018. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Tesco árufeltöltő, gyári munkák
2018. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Hol lehet dolgozni jogsi nélkul abban segitsetek akkor,ahova felvesznek engem igy,
2018. júl. 19. 18:15
 8/57 A kérdező kommentje:
Tescot már probáltam pár honappal ezelött de nem vettek fel,mert van érettségim és tanulok heti 3 napon.és az nem tetszett nekik.
2018. júl. 19. 18:17
 9/57 anonim ***** válasza:
78%
Na basszus, az én gimis gyerekem meg 10-12 órát melózik a tűző napon (kap zsebpénzt, nincsenek anyagi gondjaink, és nem én küldtem diákmunkára), és amikor megkérdeztem, mikor iratkozik be Kreszre, döbbenten nézett rám, hogy tényleg kifizetem? Merthogy ő úgy gondolta, hogy magának fizeti, arra gyűjt, eszébe se jutott tőlem kérni. Talán egy kicsit állítani kéne a szemléleteden.
2018. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
88%
Gyári munkák-diákmunka?
2018. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!