Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon mi az oka ennek a sok...

Vajon mi az oka ennek a sok trágárságnak?

Figyelt kérdés

Apammindig túl hangosan beszel , akkor is ha nyugodt

Ha kicsit is ideges, megy a gesztikulalas, karomkodas , egymas szavaba vagas , tragarkodas , kiabalas , minösithetetlen szavak kimondasa egymas fele

” dögölj meg” stb , alávaló stilus , amit miutan elköltöztem is van szerencsem idönkent átélni Skypeon, folyton zsörtölödes

Nem tiszteli nöket , engem gyerekként ( kislanykent) gond nelkul pofozott , nem volt ferfi , aki vedje a gyengét

Egy förmedelem, egy szederjes elhizott borzadaly , aki nem tud kommunikalni

Anyam is belevonyit ebbe az egeszbe , túlorditva mindenkit , de csak meg tovabb provokaló ez a stilusa mert apammal parhuzamosan vagy az en mondanivalòm felbeszakitva vonyit .

Szégyellem hogy ez a csaladom , sose akarok senkit bemutatni többet a szuleimnek

Lehet hogy hegeduvonas van az apamban?

Nem lehet veluk kommunikalni


2018. júl. 21. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Majdnem megsajnáltalak míg nem a végén összehoztad a cigányokat apáddal. Te se lehetsz valami hű de okos ha szerinted csak azért viselkedik valaki így mert van benne cigány vér.
2018. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem nezem le a romákat , söt semmilyen népet , kulföldön elek, csak tudom hogy a romák temperamentumosak

Keszen allok az igazsagra

2018. júl. 21. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, iszik, és tapló családból származik. Ha neked nem felel meg, nem vagy köteles kapcsolatot tartani velük.
2018. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem iszik

Józan örult

2018. júl. 21. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb mint az enyemek.

Vannak ilyenek. Sajnos

Mi mar nem beszelunk egymassal

2018. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én apám is ilyen, szerencsére anyámnak van esze és jól elvált tőle, és engem nem hagyott ott nála. Mondjuk apám azóta annyiban változott hogy leszokott az oktalan ordibálásról, és mások megalázásáról, és nem vág az ember szavába sem.

Van egy bátyám aki odaköltözött hozzá mióta elkezdett dolgozni csak hogy ne kelljen sokat utaznia, de amennyire művelt, meg kulturált volt a viselkedése apánk annyira lehúzta őt a mélybe hogy ő is gusztustalan életet él, böfög, fingik, gusztustalankodik, a tökeit vakarja még idegenek előtt is, mellesleg a bátyám itthon nem beszélt csúnyán, de apámnál ez is ráragadt és ő neki is minden második szava a baz...meg és társai, iszonyatosan mocskos egy szája lett, de legalább még van benne annyi hogy tiszteli a másikat, és legalább nem butult el. Apámra azért is haragszom a mai napig, attól független hogy tartom vele a kapcsolatot és jól kijövünk, annak ellenére hogy kulturálatlanul viselkedik, legalább odafigyel rám de nevelés kb nulla benne. Pedig ő diplomás ember mérnök volt még a bányában, utána amikor megszűntek a bányák nyugdíjba került és bár mellette eljárt dolgozni csak hogy legyen plusz pénze, az építőiparban, mert átképezte magát igaz hogy technikusi végzettsége lett, de ott főnök volt, de annyira elnyomták őt a munkások akik szintén trágárok voltak, azok húzták le ennyire. Anyám mesélte hogy ő régen nem volt ilyen, inni szeretett, de kulturált keretek közt. Amikor 10 éves lettem akkor kelt ki nagyon magából és ez vezetett a totális leépülése felé. Mivel anyámmal elváltak, és eladták a nagy családi házat, amiből anyám vette ezt a kettő szobás lakásunkat, apám meg elverte a pénz egy részét így hitelt vett fel, és hiába a jó nyugdíj meg a nem túl rossz fizetése, vett egy kisebb házikót magának ahol csak vergődik a tesómmal, egy szobába alszanak, és bár 2 éve szépen rendbe hozták a tesóm segítségével de az a rend meg tisztaság ma már nem látszik egyáltalán sem. A jó modern drága csempén is már vastagon a vízkő, a járólapot ki sem cserélték az azóta az mióta felépült a 80 as évek elején és ütött kopott, néha felmossák valami szappanos izével ami nem igazán fertőtlenít.

2018. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!