Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A húgom nagyon szemtelen...

A húgom nagyon szemtelen flegmázik miért?

Figyelt kérdés
Már 9 éves és úgy beszél anyánkal mint a nem is tudom mi kap valami új játékot de meglát valami mást és duzzog flegmázik csapkolódik. Most pl azért mert anya egy másik babájához var táskát. Ilyenkor mondtam neki hogy hogy beszélsz? Mit flegmázol? Erre kapom a megfolytalak arcot és elviharzott a szobából. Pedig már lassan 10 éves!!!!
2018. júl. 21. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez a kamaszkorral csak sokkal rosszabb lesz. Most kéne kordában tartani és tisztázni az erőviszonyokat amíg még lehet.
2018. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyjátok neki, és anyádnak fogalma sincs a nevelésről.
2018. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Válszolónak üzenem hogy valahogy normálisra sikerültem és kiskoromban egyáltalán nem voltam ilyen .... =_=
2018. júl. 22. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

"2. Válszolónak üzenem hogy valahogy normálisra sikerültem és kiskoromban egyáltalán nem voltam ilyen .... =_=

"


Ez nem feltétlen rajtuk múlt, múlhatott a te személyiségeden is; meg aztán lehet úgy gondolták már belefáradtak a gyereknevelésbe, ha az elsőnek meg is adtak / igyekeztek mindent (ezt pl nemtom) Meg lehet, hogy arra gondoltak téged, hogy most már nagy vagy, foglalkozz te a testvéreddel, neveld te; esetleg más problémáik lehettek pl a szülőknek, hogy kiidegelték őket a kollégák, és most már csak ki vannak égve, árnyékuk önmaguknak. (Nemtom.)

2018. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az is szerepet játszhat hogy apám elment külföldre
2018. júl. 22. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!