Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez mit jelent? Ti...

Szerintetek ez mit jelent? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Először is nagyon gyenge szívű vagyok érzékeny törékeny egy hülye naiv vízöntő 22/L szóval a férjem és anyám... Nem akarok sokat írni ide csak ami a kérdéshez szól leginkább.... aki esetleg kíváncsi vagy hasonló helyzetben volt vagy van annak le írom privátban és szívesen meg is hallgatom. Szóval a következő anya írta a férjemnek idézem "miért kellett agyig jutni, meg vártad még hülyét csinálok magamból" ez lenne az a bizonyos kérdéshez szóló "idézet" én konkrétan meg kérdeztem anya le tagadta azt is h írt volna ilyet de ezt sajnos láttam szóval tuti ő írta... Férjem meg annyit mondott hogy anyám akarta ő vissza utasította. És ezért írta... Ahogy teltek a napok úgy időközben ki derült hogy anno anya azért dobott ki szó szerint a szülői házból mert a férjem nem őt választotta de az a bizonyos SMS el bizonytalanitott 😥 bocsánat hogy hosszú lett még így is köszönöm aki el olvassa el olvasta és esetleg mondd valamit erre..

2018. júl. 22. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Remélem h ez csak kamu...
2018. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem 😐 és nagyon is szomorú vagyok ez miatt.. Anya volt a minta anya példa képem... Csalódtam de nagyot... Van unokái is már és sajnos muszáj át járni már csak a nagyobbik lányom miatt leginkább..
2018. júl. 22. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
A férjed téged szeret, ez a lényeg! Anyukádról meg inkább nem mondok semmit...
2018. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Jaj első ne legyél már ilyen, ez egy nem mindennapi stoty.. :D


Kérdező, ha a palid nem hazudott akkor örülj neki, hogy ilyen párid van. Nem sok ember életében játszik szerepet egy MILF szerető. Ő lemondott erről érted, mi ez ha nem szerelem?:p


Ha meg lett volna valami anyád nem tagad, hanem előhozza a témát és lenyúlja előled.

Kivéve ha együttvoltak és megbánta, de ha ez a tipus akkor nem tudna már úgy a szemedbe nézni, mint régen.


Ha van kérdés szívesen válaszolok mindenre.

2018. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Hát akkor gondolom lefeküdtek, de már hozzád pártolna át a férjed. Csak azt nem tudni, mind a kettőjük benne lenne-e újra egy ilyen kalandban. Hogy anyád pl mennyire neheztel, meg hogy férjed mennyire akarná még ezek után. Hát de itt most te döntesz; én még azt hiszem, hogy adnék talán a férjemnek mégegy esélyt, most arra gondolok, hogy így tennék.
2018. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha mással kézen fogva sétál? És azt mondja csak polgár pukkasztas? Vajon attól lehetett több vagy csak...? Egyik kolléga nojevel setalt kezen fogva és még az nap el mondta nehogy mástól meg tudjam mert apum is ott melózik.. Persze másnap apa is el mondta de ugye addigra tudtam. Ha el mondta így egyből akkor lehet igazat mondd és nincs semmi nem volt?
2018. júl. 23. 23:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Álmodj királylány...

1. Aki 22 éves és vannak gyerekei+férje az már régen nem lány...

2. A férjed ott kefél félre ahol tud...

3. A kézfogásnál több is volt, csak azért mondta el, hogy ne gyanakodj.

4. Jó hülye vagy, ha nem veszed észre mi folyik a szemed előtt.

5. Gratulálok, hogy ilyen embernek szültél.

2018. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor nem L hanem N de nem is ezt figyeltem.. Nem fejmosast szerettem volna kérni... Én is látom a szememmel de próbálok hinni a fülemnek mit tehetnék hova mehetnék anyamhoz? De tulajdonképpen igazad van teljesen. De ha nem tudok bizonyítékot hogy hagyjam el?, egyszer el akartam indulni de bezárta az ajtót és veszekedett velem hogy hova mennék nincs is hová mennem és igaza van mert nincs anyam 😞 és senkim rajta kívül de ha választanom kell inkább maradok itt a saját lakásomban mint anyamhoz vissza. Nem tudom mit tehetnek hogy kézzel fogható bizonyítékot adjak elé hogy nyugodt szívvel távozzak mert amúgy meg nekem lenne bűntudatom és a naiv szívemmel eszemmel sajnálnám nagyon hülye szar gyenge a szívem a rengeteg fájdalomtól amit kaptam azoktól akit a legjobban szerettem anyam es a férjem.
2018. júl. 24. 00:25
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

ÉN biztos anyámmal nem törődnék többet, nem anya az ilyen.

A férjed hány éves?Ha te 22 és már vannak gyerekeitek, hány évesen kerültetek össze?

A férjed nem szórakozta ki magát nőkkel, lányokkal, mert nem volt ideje rá, mert x éve veled él, ráadásul apának kellett lennie.

Ezt most megteszi utólag. Ismerek ilyen házaspárokat, zúl korán elsők voltak egymásnak fiatalon, jöttek a gyerekek, és nem tudtak felnőni a feladathoz, kikacsintgatnak a házasságból.

Nem bízhatsz a férjedben, ez egyértelmű, nem kell hozzá bizonyíték sem, magadat hülyíted.

Miért kellett ágyig jutni-írta anyád.Akkor meg is történt, a férjed kamuzik.

2018. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő idősebb tőlem 15evvel 4éve vagyunk együtt szoval aki nem. Szórakozta ki magát az én nem ő nekem első neki nem. De ez nem lényeg mert nem is vágyom szórakozásra szoktunk ide oda menni gyerekkel van mikor gyerekek nélkül mozi stb. Igazából anno anyam hajszolt hozzá mert ismerkedtünk még a férjemmel amikor anyam választás elé állította rögvest hogy vagy én vagy ő és mivel én így anyam. Engem. El is zavart csak akkor még nem. Értettem hogy mi van vagy miért de el zavart kényszerbe mnmentem aztán hirtelen összeköltöztünk minden jött hirtelen sokat meg éltem hirtelen sok trauma is volt és sok csodás dolog is de mostanra el bizonytalabodtam sokat jár anyamhoz csak úgy h meg beszélje h. Lányokat t viszi délután és itt van órákat 1 2. És mikor haza jön alig akarja el mondani hogy ht anyádnăl voltam meg beszéltem vele h a lányokat át visszük meg úgy érzem kezd nem. Érdekelni az egész a sok folytonos csalodastol mert nekem az ha át megy csak úgy egyedül és hiába mondom neki mindig el játsza csak hát ha el is akarnam hagyni nincs hova mennem illetve van.. Anyám.. De oda biztos nem. Mennék soha
2018. júl. 25. 08:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!