Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint milyen az már,...

Anyám szerint milyen az már, ha egy házas nő barátkozni akar. Egyetértetek vele?

Figyelt kérdés
Szerintem a társas magány nem olyan sokkal jobb, mint a totál forever alone lét

2018. júl. 23. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A volt férjem és a felesége a barátaim. Az egyik gyerekük a keresztlányom.Na?
2018. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Ha férjnél van, akkor nem magányos, és ne keressen magának "barátot". Váljon el és akkor szabad a pálya.
2018. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
#2: egy házas nőnek miért ne lehetnének barátai?
2018. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: mert ha egy felnőtt nő barátkozni szeretne, azt csakis férfival tenné és biztos extrákkal???
2018. júl. 23. 21:48
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha szülők kiszálnának a felnőtt gyerekeik életéből nm lenne ennyi válás. Házas vagyok van baráti körünk,külön külön is,férfi is nő is,nem is a gyerekünk élet nyomoritjuk..
2018. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van, az a dó’ga a zasszonynak, hogy üljön a kishokedlin oszt’ várja a zura parancsait... há nehogyanmá legyen nekije is szórakozása, milyen dolog lenne a’ má’?
2018. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez milyen hülyeség. Barátnöje sem lehet?
2018. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
A házasság nem feltétlenül jelent társas magányt, ez butaság. Különösen, ha normális a család, vannak testvérek, sógorok/sógornők, unokatesók, és jó a kapcsolat a rokonok között Néha bele se fér az időbe, hogy még nem családtagokkal is létezzen rendszeres kapcsolattartás, programok.:-) Ettől függetlenül nem értem, miért probléma, ha egy nős férfi vagy férjes asszony barátkozik. A legjobb barátnőmmel pl. már családosként ismerkedtem meg, nemrégiben kezdtünk összejárni egy másik csajjal, a férjemnek is vannak néhány éve, már mellettem kialakult baráti kapcsolatai. Csak azért, mert van házastárs, család, még nem kell begubózni az újonnan megismert, szimpatikus emberek elől, meg kell találni az optimális egyensúlyt a párkapcsolat és a barátok között. A házasságnak néha kifejezetten jót tesz, ha a felek nincsenek örökké egymás fenekében, csinálnak külön programokat.
2018. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Nincs igaza ő más korban született ezért akkor az volt a szokás de mostmár nem, nyugodtan barátkozz csak :-)
2018. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
de miért hallgatsz meg ilyen marhaságot anyádtol,? hasonlo marhaságot anyám is mondott de én visza szoltam neki ,ő azt nehezményezte hogy 30 felett is vidám ruhákba járok miniegeres,stb ere én nekem ez a stilusom szeretek vidám ruhákba járni utána abba hagyta .
2018. júl. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!