Ez önző lenne tőlem?

Figyelt kérdés

Anyámal élek aki alkoholista és már nem birom tovább,állandoan kiabál velem néha megver.Én se vagyok valami jól depresszió,kényszergondolatok ami szerintem abból jött létre hogy gyerek korom óta anyám alkoholista.

Apám meghalt 1 éve hozzá nem mehetek sajnos.22 éves vagyok.Bátyámékhoz szeretnék költözni pestre persze nem végleg ameddig csak talpra nem állok. Bátyámal nagyon jó a kapcsolatom minden nap beszélünk.Bármilyen panaszom elmondhatom neki. Többször gondolok öngyilkoságra. Ha anyámnál maradnék nekem végem lenne.



2018. júl. 27. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Menj, hátha neked jobb lesz. Anyád menthetetlen
2018. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Onzo?? Dehogy te legyel sajat magadnak az elso mindig! Szerintem a leheto legjobb otlet lenne a batyadhoz koltozni! Kirangatna a depibol pest is.

Szerintem cselekedj ne is gondolkodj ezen tovabb.

2018. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Barátnőjével él és félek hogy teher lennék számukra.
2018. júl. 27. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha lenne kulon szobad pl es fixalnatok hogy ha barmi van kettesben akarnak lenni a baratnovel,csak szoljon neked es lelepsz stb. Ha jo a viszonyotoj szerintem nem lehet gond...
2018. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyit keresel, de inkább albérletbe kéne, akár csak szobabérletbe 2 akárkivel, hogy önálló legyél. A bátyádék családi életébe tényleg nem kéne belekavarni. De anyádat egyértelműen hagyd ott, rá se nézz!
2018. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy önző. Jogod van végre normális életet élni. Nehogy öngyilkos legyél, előtted az élet. Menj fel nyugodtan és igyekezz minél hamarabb önállódosni.
2018. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak pár hónapra költöznék hozzájuk amig megszokom a pesti életet meg keresek valamennyi pénzt.Anyám elvesz tőlem mindent szóval egy vasam sincs.
2018. júl. 28. 00:47
 8/11 anonim válasza:
100%
Menj ne félj semmitől és senkitől ! Ez nem önzőség !!
2018. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
22 éves vagy könyörgöm mi a tökömért laksz egyáltalán otthon vagy a bátyádnál menj és legyél önálló már épp ideje.
2018. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Anyád önző, nem te! Teljesen menthetetlen? Esélytelen, hogy beszélni lehessen vele valamiféle változtatásról? Gondolok itt elvonóra pl, ha akkora a baj.
2018. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!