Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a nagykorú...

Mit szólnátok, ha a nagykorú lányotok webcam modellként kezdene el dolgozni?

Figyelt kérdés
Webcam: percdíjért vállalástól függetlenül show a felhasználónak. Fizikai kontaktus nincs.
2018. júl. 30. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Régebben kitagadtam volna, de ma már csak arra figyelmeztetném, hogy tegye félre a pénzt, alapozza meg a jövőjét. Manapság már a pasik imádnak krvákat feleségül venni, szóval gond egy szál se.
2018. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

'modell', mi? nem kell cukrozni, ez a prostitucio 'enyhebb' formaja. aztan jonnek majd a penzes kuncsaftok akiknek nehez ellenallni mert konnyebb penz(nek tunik), aztan mar csak azok lesznek mert sokkal tobb penz van belole mint a kameraba masztizasbol.


en azon kezdenek gondolkozni, hogy hol b**ztam el a neveleset, hogy k**vanak allt a gyerekem...

2018. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Kiakadnék.

Ez is prostitúció. Minden formáját elítélem, minden oldalról. Azt is, aki csinálja, azt is, aki igénybe veszi.

Az ilyen emberek egy idő után már nem lesznek normálisak, ezt ép ésszel, ép lélekkel nem lehet csinálni.

2018. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Csak zárójelben

(aki ilyenre adná a fejét az jobb ha számol azzal is, hogy a kedves felhasználó azért a "percdíjért" bizony fel fogja venni hogy "modellkedik". És nem kell meglepődni azon sem ha az ominózus videó az internet nem annyira csillámporos féltekén ismeretlen oldalak akár százain fog megjelenni. Kinek mi éri meg, de azért ezen elgondolkoznék)


A kérdéshez hozzászólva: Ahogy azt már előttem többen elmondták ez ugyanúgy prostitúció. Nincs hozzá mit hozzátennem.

2018. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki úgy érvényesül, ahogy tud. Nincs azzal semmi baj, ha a lányod ennyit tud felmutatni, hogy van egy teste, ami mutogatható. Ha szeretnétek önkritikát gyakorolni, akkor el lehet gondolkozni azon, milyen felelőssége van a szülőnek abban, hogy valaki ezt az utat választja.


Ugyanakkor még mindig jobb, ha ezt nyíltan vállalja, mintha titkolózik. Ha már ezt a döntést hozta, akkor ne játssza a szégyenkezést.

2018. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%

Szerintem semmi baj nincs vele, sokkal többet lehet vele keresni, mint diákmunkával, és becsülendő részéről az, hogy Te tudsz róla, nem sunyiban csinálja.

Ha ezt szeretné csinálni, inkább segíts neki: beszéljétek meg az aggályaidat vagy gondolataidat, aztán pedig keressetek neki olyan oldalt, ahol mondjuk külföldi férfiakkal tud kamerázni (gyakorolja az idegen nyelveket, kapcsolatokat épít és Magyarországról nem fogják megtalálni). Vannak már olyan oldalak is, ahol nem kell vetkőzni, csak magányos pénzes férfiakkal beszélgetni!

2018. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Tehát kukkoldás prosti a neten.


Nem fordulhatna elő, nálunk a nők nem prostituáltak.

2018. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
6-osnak igaza van francnak kell őt lepontozni XD
2018. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha ez nem qrválkodás akkor a fű sem drog!
2018. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Csalódnék benne hogy büdös neki a munka. Én nem így neveltem.
2018. júl. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!