Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor költöztetek el otthonról...

Mikor költöztetek el otthonról, mi okból és hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Akkor, amikor lett egy komolynak ígérkező kapcsolatom. Addigra már volt annyi pénzem, hogy ne okozzon gondot albérletbe költözni, majd egy jó fél évvel később össze is költöztem a párommal. Pénzkidobásnak éreztem volna előbb elköltözni - ketten éltünk apukámmal egy 160 nm-es családi házban, kényelmesen elfértünk, és a házimunkát is könnyebb volt ketten végezni. SZerencsére ő is kb egy évvel előttem talált új párt, úgyhogy nyugodt szívvel költöztem el, addigra már ők is ketten voltak.
2018. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
19 évesen gimi után. Meguntam az otthon lakást, rengeteg gond volt a szüleimmel. Eleinte dolgoztam, utána dolgoztam + fősulira jártam. Nem könnyű, de ha barátokkal cuccol össze az ember, akkor nem vészes. Saját albiba 24 évesen költöztem párommal, saját lakásba 28 évesen, amit 36 évesen kifizettünk. Szüleink soha nem segítettek, inkább csak kérnek. Szóval nem lehetetlen, bár tény, gyerekünk nincs.
2018. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 évesen gimi után. Felvettek egyetemre és beköltöztem az egyetemi koleszba. A bejárás egyébként is nagyjából lehetetlen lett volna, de ha megoldhattam volna sem maradtam volna már otthon, mivel a légkör borzasztó volt.

Egyetem mellett dolgoztam, plusz kaptam ösztöndíjat, így sikerült fenntartani saját magam. Nem dőzsöltem soha, de azért meg tudtam élni.

Most már vége az egyetemnek és pár éve már teljes állásban dolgozom.

2018. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21 éves voltam, álmaim munkája miatt költöztem el otthonról. Mivel az egyik legfontosabb számomra most az, hogy a későbbiekben saját lakásom legyen, így jelenleg lakótársakkal élek, így nem olyan vészesek a költségek. Úgyis legtöbbször csak aludni járok haza, szóval nem is zavarjuk egymást.
2018. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam, menekültem a balfx családomtol, melóztam, kis garzonban laktam. Nehéz volt, de megérte :)
2018. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!